Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szemét dolog...

Szerintetek szemét dolog mindent és mindenkit magam mögött hagyva elköltözni egy másik országba egy jobb élet reményében?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem! A te életed, neked kell eldöntened mit és hogyan csinálsz.
2012. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha a szülőket nézzük, akik mindenüket odaadták és most úgymond magukra vannak hagyva?
2012. júl. 15. 11:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szemét dolog, kintről a szüleidet is jobban tudod segíteni valószínűleg.
2012. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem szemét dolog. Ne másokon gondolkodj, hogy kinek hogy lenne jó, csak azt nézd neked hogy jó.
2012. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ. Ha idősek, betegesek a szülők és segítségre szorulnak, akkor én nem hagynám itt őket. Ha nem erről van szó, akkor viszont nem lehet azt mondani hogy szemétség.
2012. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem betegesek, egészségesek. Igazából fél éve Norvégiában élünk a párommal. Sokkal jobb a fizetésünk. Jobb itt az életkilátás. Csak tudjuk, hogy a szüleink várnának minket haza, viszont mi nem akarunk visszamenni, mert az ország helyzete katasztrofális. Amúgy mindkettőnknek jó végzettsége van, barátom fogtechnikus, én védőnő. A fogtechnika nagyon telített, a most végzetteknek szinte semmi esélye nincs elhelyezkedni, a védőnő meg annyit keres amiből kaját sem lehet venni.
2012. júl. 15. 11:34
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem szép dolog, biztos nem azért neveltek, hogy rájuk se bagózz, de hát ezt hozta az élet, ők sem várhatják el, hogy éhezzetek, az sem lenne szép dolog. Erre nincs olyan megoldás, ami mindenkinek jó. A szülők ált. a gyerek érdekeit nézik, és ha rossz is ez nekik, segít elviselni, hogy nektek jó.
2012. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Én is mennék, simán!
2012. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szülő vagyok, felnőtt fiúval, aki Németországban él.Ott van a családja is, biztosan nem jönnek többet Magyarországra lakni.Jól keresnek mindketten. Itthon valószínűleg nem lenne munkája a menyemnek. Gyógypedagógus,anyanyelvi szinten beszél németül, megbecsülik.

Kicsit nehéz volt nekem az elején, hogy évente csak egyszer láthatom őket.Mikor az unokám megszületett, kimentem hozzájuk.Csakhát nekem drága az utazás, nem tudok mindig menni, mikor szeretnék.Ennek ellenére jó érzés, hogy tudom, rendben van az életük.Van internet, skype, telefon.

A te szüleidnek is az a fontos, hogy te boldog légy.Ha egészségesek, akkor nem fognak maguk mellé kötni.

2012. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! :) Skype az nálunk is izzik minden nap:)))
2012. júl. 15. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!