Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mennyi ideig...

Szakítás után mennyi ideig szedjem a gyógyszert? Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja szakítottam, egyenlőre kilátásba sincs senki. Mennyi ideig szedjem még a gyógyszert szerintetek? Visszaállni elég rossz már volt ilyen, de feleslegesen se akarom szedni.
2012. júl. 16. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi tudjuk, hogy mikor lesz pasid?
2012. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én abbahagynám.

Egy új kapcsolatban egyébként is jobb, ha az elején gumival védekeztek, mert nem soha nem lehet tudni, milyen baja van a másiknak.... Ha komolyra fordul a dolog, akkor el lehet újra kezdeni szedni a bogyót.

2012. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is abbahagynám. Amint elfogyott a levél nem szedném már be a 8. napon.
2012. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ahogy neked jól esik... nekem hiába nincs pasim szedem a gyógyszert, nem azért kezdtem el mert pasim volt...és ha lesz is új attól még ugyanugy használtatok vele majd ovszert bogyotól független... én azért kezdtem el szedni mert volt hogy túl erős volt és mindig akkor jött meg amikor nem kellett volna... (hiába lett én hozzám igazítva a program) kényelmesebb kiszámolni napra pontosan mint filozni hogy vajon meg lesz e akkor
2012. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
amikor én szakítottam, és abbahagytam az orvos jól le is cseszett, hogy a fogamzásgátló nem egy kapcsolat függvénye...
2012. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem álltam le vele szakítás miatt. Rendszertelen volt a mensim aztán megszoktam, hogy a bogyóval mindig tudtam, mikor fog megjönni. Sokkal könnyebb vele az életem, nem szakítás függő nálam a használata.
2012. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
En nem hagytam abba szakítás után. Nemsokára meg is ismerkedtem a férjemmel. O pedig teljesen megbízott bennem, hogy szedem a gyogyszert és belém élvezett.
2012. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

az 5. válaszoló vagyok...

megkérdezném, hogy miért kaptam a lepontozást?????????

amiért leírtam azt amit az orvos mondott??????

2012. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Igazából én se pasi miatt kezdtem el szedni, de az a probléma már megoldódott. Valószínűleg még egy csomagot beszedek az 3 hónap, ha addig senki abbahagyaom
2012. júl. 16. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!