Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit "csináltatok" hogy összejö...

Mit "csináltatok" hogy összejött a baba? Ugy értem szedtél valami gyógyszert, vagy hasonló?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Első babámnál semmit nem szedtem,első hónapban összejött!

Második babámnál folsavat szedtem,ő a második hónapban sikerült!(sajnos 6 hetesen elvetéltem)

2011. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2011. jan. 27. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Odafigyeltem, hogy azért középidőben legyünk együtt. Elhatároztam, hogy ha megjön, elkezdek hőmérőzni. Nem jött meg :-) Jövő héten megyünk 12 hetes UH-ra. (És középidő után 1,5 héttel fogant :-))
2011. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én sem szedtem semmit, és nekünk is összejött egy próbálkozással :)
2011. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk másfél év után jött össze a baba. Ez idő alatt sok mindennel próbálkoztam:cickafark és palástfű tea,E-,C-vitamin,Gnex-csepp,barátcserje kapszula. A ciklusom rendben volt, a középidőt is megéreztem stb. Aztán elmentem a dokihoz és írt fel 1 havi adag Clostibegy-t és Utrogestan-t. Valamint elküldött laborba vérképre, ami teljesen jó lett. Elszedtem a gyógyszereket és a következő ciklusomban fogant meg a kisfiúnk!!!! :-))))
2011. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!