Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptátok már rajta a párotokat...

Kaptátok már rajta a párotokat mással? Ha igen mik voltak a "gyanus jelek" hogy nem ti vagytok az egyetlenek az életében? És mit csináltatok miután kiderült?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem kaptam még rajta gyanús jelek sincsenek de az biztos nem gondolkodnék hogy mit csináljak rögtön "dobnám", de úgy hogy nagyot essen és nagyon nagyon fájjon neki....
2012. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 medve5 ***** válasza:
100%
Jelek:kevesebb,kevésbé intenzív szex,állandóan magánál tartja a telefonját,ül a gép előtt te mész felé ő pedig elkattintja,nem tudod,hogy hol van,hova megy,telefonáláskor elvonul,sugdolózik,stb....
2012. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 medve5 ***** válasza:
100%
Én összepakoltam a cuccát mire hazajött,és megköszöntem a részvételt.
2012. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az ő szüleinél voltunk,és ugy volt hogy sz.xre kerül sor.mondta hogy itt nincs óvszer,mondom nem baj,mert az övtáskádban múltkor láttam egyet.erre hozza,elkezdi keresni,majd megszólal hogy nincs meg,valószinű elveszte.na ekkor már gyanús volt,késöbb bevalotta h lefeküdt valakivel.szakitottunk
2012. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a volt pasim a saját gépemen írt msn en a csajnak üzeneteket. a hülye nem tudta, hogy a gépem elmenti a naplózott beszélgetéseket xD tudtam hogy a csaj nem hagyja békén, mert folyton hívogatta, de hogy ő fogékony is volt rá, arról nem... azonnal szakítottam, azóta boldog menyasszony vagyok két éve :))
2012. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Adnék neki egy ilyet: [link]

és mondanám neki,hogy ezentúl d.ugja ezt.Majd kibaßnám,mint macskát sz@rni.

2012. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég intenzíven flörtölt,sőt,ki is kezdett egy másik csajjal,a mi kapcsolatunk akkor éppen nem volt túl rózsás.Mivel kollégák vagyunk,így nem volt meglepő,hogy rossz időben toppantam be rossz helyre...Természetesen a kapcsolatnak lőttek,és a tüske azóta is bennem van.Azóta akárhányszor beszéltünk,ezt mindig a fejéhez vágtam,mert tudom,hogy ez a gyenge pontja,ha emlegetem.
2012. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként voltak jelei ennek,elhidegült,eltávolodott,elkezdett jobban adni magára,alig várta,hogy dolgozni mehessen,sok túlóra,élénk érdeklődés aziránt,mikor melyik műszak dolgozik,stb.
2012. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ, hogyne. közösségi oldalakon való nyálcsorgatás a félmeztelen cafkákra, majd konkrétan egy db

félmeztelen cafkára... Hosszú lenne a sztori, tömören annyi, hogy 2 hónapig hülyített a vőlegényem, a hátam mögött mással etyepetye, stb... Szétmentünk, csak azt sajnálom, hogy nem téptem meg őket, sőt még én éreztem magam @va carul.

2012. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!