Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok! 1 hónapja...

17 éves lány vagyok! 1 hónapja van barátom! Azt szeretném tőletek megkérdezni hogy hogy mondjam el a szüleimnek hogy van barátom?

Figyelt kérdés
nekem nehezen menne el mondani a szüleimnek de légyszi segítsetek benne
2012. júl. 16. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem muszáj elmondani... Ha ők úgysem kérdezgetik, hogy van-e, akkor minek?

Én is csak akkor mondtam el, ha megkérdezték.


' hónap még semmi, majd ha már egy éve megvagytok, akkor be lehet mutatni.


Vagy,ami a legegyszerűbb: anya, megyek sétálni a barátommal, Dezsővel, este jövök.

2012. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell egyenesen eléjük állni, hogy apa, anya, képzeljétek, van barátom. Egyszerűen csak beszélj róla, hogy vele voltál moziban, vagy valahol máshol, és le fog esni nekik, hogy mi a helyzet.
2012. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted. Nem?
2012. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem óvatosan el lehet mondani. Pl. megyek moziba? Azt csak megkérdezik, hogy kivel. Akkor jöhet, hogy "A Dezsővel" (csak hogy én is maradjak a Dezső névnél :) ). Miért, ki az a Dezső? Hát a barátom... Vagy 11-kor jövök, de a Dezső hazakísér... Tehát részben természetesen elmondod, részben pedig új infóval szolgálsz nekik. :)

Bár ha megtudják, hogy van barátod, akkor azért készülj fel arra, hogy esetleg szigorodik a helyzet. Jaj, lányom, védekeztek, ne gyere későn, félnek, hogy nála alszol és majd mit csináltok meg ilyenek. :))

2012. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon szépen köszönöm az ötleteket :)
2012. júl. 16. 12:57
 6/8 A kérdező kommentje:
hát ismerik a barátomat ,de nem tudják hogy együtt vagyunk ,egyenlőre még nem mondok nekik semmit ha kérdezgetnek akkor valahogy majd elmondom
2012. júl. 16. 12:58
 7/8 A kérdező kommentje:
ígyis annyira nehéz nélküle most de én már nem birom hogy ne lássam
2012. júl. 16. 13:14
 8/8 anonim válasza:
51%
fiatalvagy gyerek tini vagy felnőttt tok midre egy mocert kivéve egy re gyerek én is gyerek vok és van barátom anyu még nem tud róla lassan egy hónapja
2013. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!