Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác, nagyon.16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, nagyon.16 éves, neten ismertem meg. Már volt is itt nálam, tök jól elvoltunk egymással. Ő mondta hogy megismételhetnénk. Azt hiszem nagyon tetszik nekem, de nem tudom hogy ő is igy érez-e. Megkérdezni nem merem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő 16/F

Én 13/L


2012. febr. 13. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13 évesen áthívtad HOZZÁTOK??? ehhez anyukád mit szólt...?
2012. febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Megengedte ^^

Mert már egy ideje ismerem a srácot,

és nagyon hasonlítunk is mindketten odavagyunk az Animékért :)

2012. febr. 13. 11:03
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor továbbra is nézzetek animét
2012. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
-.- Kösz...
2012. febr. 13. 11:13
 5/11 A kérdező kommentje:

"Továbbra is nézzetek animét..."

Ezt nem igazán tudom hogy értetted...

2012. febr. 13. 11:15
 6/11 anonim ***** válasza:

úgy, hogy 13 évesen nem kellene komolyabb dolgokat tervezned vele...

de anyukádat sem értem...

2012. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mit nem értesz?....

Csak barátkoztunk,dehát ha egyszer tetszik :/

2012. febr. 13. 11:38
 8/11 anonim ***** válasza:
ő 16évesen érettebb és komolyabb, mint te 13(!!) évesen. ebbe ne menj bele, nem fog működni. a barátság viszont igen.
2012. febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akik szerinte így működni fog a barátság, azok valahol nagyon el vannak tájolva.

Ha a 13 éves kislánynak már tetszik a srác, akkor teljesen kizárt, hogy ebből barátság legyen. Legföljebb nem történik semmi, de attól még tetszeni fog neki, és nem barátilag.

2012. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én nem is mondtam, hogy működni fog a barátság, csak azt, hogy fura neveltetésben részesült... mondjuk azért 13 éves vagy mégiscsak... ennyi idősen... hát nem tudom, manapság már ez a menő.


én 20 vagyok, 13 évesen már tetszettek pasik, de eszembe nem jutott volna, hogy áthívjam akármelyiket is, vagy bármi komolyabb legyen... :D

2012. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!