Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem akarok hazasietni a...

Ha nem akarok hazasietni a ferjemhez az már rossz jel? De szeretem nagyon csak idegesitő. Meg felek elöre a hosszu hetvegetöl .

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kihűlt a kapcsolat, keress jobbat.Miért félsz a hétvégéktől? Nincs senki akire szemet vetettél volna munkahelyen vagy bárhol, aki szimpatikus neked?
2011. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért olyan elviselhetetlen ember?
2011. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom így. Magyarázd el légyszi, hogy miért idegesítő.
2011. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
unalmas me3llette. de tényleg szeretem csak utálok otthon ülni egész hetvegen es nem tetszett meg senki mas. a családja meg utal és azt kell hallgassam meg az a feszkó hogy nincs pénzünk mert ö odaadta a tesojanak aki nem akarja visszaadni. le akarja tagadni es megy a huzavona...
2011. jún. 9. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Úgy tűnik, van anyag a háttérben. Szerintem írj még kicsit, mert a kérdésben egy benyomást írtál ki, amire érdemben nem lehet válaszolni, ha nem fejted ki valóban részletesen.
2011. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kettőn áll a vásár. Ha unod otthon akkor adjál te is valami jó ötletet amit tudnátok közösen csinálni. Ne csak tőle várjad. Ha így sem megy..akkor vagy elfogadod, hogy ilyen és így éled le az életedet, vagy elhagyod..De szerintem meg lehet oldani, csak ahhoz te is kellesz. Találj ki te valami jó programokat.
2011. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez sima ellaposodás, elkényelmesedés és unalom. Ha szereted még és ő is téged, akkor nem menthetetlen. Törjetek ki együtt a rutinból, a napi unalomból és javulhat minden. Másik meg: egy-egy érzelmi hullámvölgytől ne ijedj meg, nem jelenti a kapcsolat végét, ha átmenetileg kissé kihül a dolog.
2011. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha pénz is van a dologban nem egyszerű az ügy. Tuti hogy feszült ő is miatta nem?De nem ez volt a kérdésed.:)

Voltam én is így. Hogy nem akartam a férjemmel kettesben maradni és kerültem szegényt.Ez ment 1 hónapig aztán elegem lett saját magamból mert én is éreztem hogy valami nincs rendben velem.Hát leültem és magamba szálltam kicsit.A következőket gondoltam végig: 1: SZERETEM?

2:Vele képzelem el a jövőt?

Ezeket gondold át te is.Ha van kedved beszélgetni itt vagyok,vagy írhatsz privit.Szívesen segítek ha szeretnéd vagy csak beszélgetnél.:)

2011. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!