Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám szemébe nem tudok...

Anyukám szemébe nem tudok többé belenézni! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Anyukám másfél éve vált el a nevelő apámtól,azóta van egy barátja,a kapcsolatuk elején minden jól ment,én is imádom őt tényleg,de nagyon sokszor veszekedtek mostanában,karácsonykor,azt mondták hogy külön is költöznek,de végül kibékültek,szóval sokszor veszekedtek,de mindig ki békültek,mert hogy nagyon szeretik egymást.. Most nagyon-nagyon összevesztek,a pasi nagyon megalázta anyukámat! Tegnap is veszekedtek este,de nem hallgattam végig,mert elaludtam,aztán éjjel arra ébredek..hogy szexelnek.. Nagyon haragszom anyámra,mert nagyon megalázták meg minden.. Nem tudok ezek után a szemébe nézni! Ti mit tennétek a helyemben? (Légyszi normális válaszokat.)

2012. júl. 16. 14:20
1 2
 1/13 Antimod ***** válasza:
100%
Nagy veszekedések után a szex gyakori kibékülési forma. A válaszhoz jobban kellene tudni, hogyan alázta meg anyukádat, illetve ő is annak érezte-e, mint te!
2012. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel alázták meg a szexel?


Vagy csúnyán beszélt vele?


Most az miatt nem tudsz a szemébe nézni, hogy szexeltek, vagy hogy a pasi megalázta?


Szex az természetes dolog két ember között, viszont az, hogy a pasi hogy bánt vele nem anyukádra kéne haragudnod hanem a pasira, mert az görénykedik.

2012. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen,ő is annak érezte.Csak egy röpke beszólás volt,ami nagyon fájt anyukámnak.
2012. júl. 16. 14:30
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy azért nemtudok a szemébe nézni,mert egy beszólással nagyon megalázták,ezek után pedig ő lefeküdt vele...
2012. júl. 16. 14:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd kérdező, azt honnan tudod, hogy közben a röpke beszólás nem lett-e elintézve egy röpke bocsánatkéréssel? Lehet, hogy te hetekig neheztelnél, de nem kell másokra a saját mércénket rátukmálni...
2012. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Az ember olykor mond olyan dolgokat, amit nem is ugy gondol, de meg szeretné bántani a másikat és tudja, hogy ez fáj is neki. Ezt bízd rájuk.
2012. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Onnan tudom,hogy anyukám azóta is sokszor felhozza neki,hogy hogy képzeli,mert nagyon-nagyon kiakadt. Amúgy meg 13
2012. júl. 16. 14:36
 8/13 anonim ***** válasza:
A kapcsolatok olykor nagyon furcsák(vagy mondom úgy,hogy a szeretet olykor furcsán nyilvánul meg)édesanyádnak kell eldöntenie,hogy KAP-E eleget ettől a kapcsolattól,ÉPÍTI-E Őt annyira,hogy ezeket a veszekedéseket érdemes legyen elviselni,bár az én kamikáze szemléletem azt mondja,hogy ahol folyamatos veszekedés van,ott valami nem jól működik,és vagy tudatosan változtatunk(mindkét fél)vagy békésen továbbengedjük egymást.
2012. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Majd, ha kicsit idősebb leszel rájössz, hogy a felnőttek világa nem olyan egyszerű, mint ahogy te elképzeled.

Ne ártsd bele olyan dolgokba magad, amihez semmi közöd.

2012. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A felnőttek másképp élik meg és értékelik a veszekedést, mint a gyerekek. Sok tapasztalat, sok csalódás kell ahhoz, hogy az ember meg tudjon bocsájtani.

Ez bizony nem a te dolgod, szeresd csak őt, ahogy eddig és had élje az életét úgy, hogy ő akarja.

2012. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!