Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám kicsinál lelkileg....

Anyukám kicsinál lelkileg. Mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Továbbtanulásnál mindenképp Pestre akartam menni egyetemre, de anyukám nem engedett, mert féltett (nem mintha problémás gyerek lennék). Ez úgy kettétört, azóta teljesen depressziós vagyok. Jövőre fog hugom érettségizni, és ő szó nélkül jelentkezhet Pestre, sőt, anyukám még támogatja is, és lelkesedik! Én meg itt szenvedek miatta, bejárós vagyok egy vidéki egyetemre, napi 3 órát utazok, mellette pedig hallgatom anyám hülyeségeit (mert nem normális, úgy kezel mint egy 10 évest). Most lehet összejön majd az albérlet szeptembertől, de ez sem biztos. És még megkérdezi anyukám, hogy nem fog nekem rosszul esni, ha én most be tudnék menni albérletbe, és jövőre tesóm felkerül Pestre, egyértelmű hogy azt fizetik, szóval onnantól ismét bejárós leszek. Á, nem, dehogy, tényleg nem fog rosszul esni :'(((

Ez mindenben megmutatkozik egyébként, hogy neki mindent lehet, nekem meg semmit. Mit csináljak, hogy jobb legyen? Kezdek belebetegedni ebbe

20/L


2012. júl. 10. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem lenne egyszerűbb, ha tesóddal közös albérletet vesztek ki? Ami közel van az ő sulijához meg a tiédhez is.
2012. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem voltam elengedve Pestre. Nem is jelentkezhettem. Vidéken tanulok, az ország másik pontján. Tesóm meg Pesten fog, ha felveszik.
2012. júl. 10. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Hmm. Esetleg odaköltözni vidékre ahhoz az egyetemhez? Nincs kollégiuma? Lehet, hogy a különélés jót tenne ennek a dolognak..
2012. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért kell most albérleteb menned, ezt nem értem!
2012. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy sok mindent tehetsz, de nagyon szurkolok neked, hogy összejöjjön az albérlet:) akkor egészbiztos jobb lenne, ha nem laknál vele. Amúgy kollégium nem jöhet szóba?
2012. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom amikor felmerült a téma, már elmúltál 18. Én a helyedben leléptem volna a p*csába. Valószínűleg megenyhült volna úgyis, ha meg nem, akkor olyan a kapcsolat, hogy nem érdemes vele foglalkozni, hiába az anyád.
2012. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jogilag felnőtt cselekvőképes emberként nem korlátozhat le az anyád, hogy ide vagy oda nem mehetsz el.


Ha nagyon akarsz, lehet még most is át tudsz jelentkezni másik egyetemre.

2012. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Oké, hogy jogilag cselekvőképes...de akkor sem kapna pénzügyi támogatást.

Szerintem jelentkezz a sulid kolijába és menj el ott dolgozni. A kolit könnyebb fizetni mint egy albit,kivéve ha többen mentek és megoszlik.

2012. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!