Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális vagy a mi családun...

Ez normális vagy a mi családunkkal van a baj?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, és az utóbbi időben szemet szúrt, hogy szüleimmel, de főleg apukámmal keveset beszélgetünk, és nehezen találunk közös témát. Ha pl. autóval megyünk valahova, akkor sem szoktunk nagyon beszélni, csak a rádió megy. Másoknál is így szokott ez lenni?

2012. júl. 16. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Én folyton nyomom a vakert mikor megyünk valahova kocsival.

14/f

2012. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálunk nem. Mi kiskorom óta sokat beszélgetünk mindenféléről (történelem, gazdaság, politika, szokások, biológia, stb). Az iskolában is sokszor volt olyan, hogy csak mi tudtuk a választ (a testvérem vagy én), azért mert előzőleg beszélgettünk róla.
2012. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Apukád? Neked van olyanod? Nekem nem. Pedig jó lett volna, mégha nem is beszél sokat.
2012. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
hát mikor otthon laktam, volt, hogy apámmal két sziát váltottunk, reggel meg este. Nem normális, de nem egyedi..
2012. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk inkább én nem akarok beszélgetni, szüleim mindig jönnek valami hülyeséggel. 21n
2012. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Mi is mindig beszélgetni szoktunk DE MOSTANÁBAN IDEGES VAGYOK, mert egy pszihopata lehallgat meg néz minket úgy hívják "barinő"??? -feljelentelek aztán elmehetsz vele!
2012. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 eric_one ***** válasza:
67%
Nagyon nem normális, de jelezd feléjük hogy neked hiányzik a kommunikáció.
2012. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Nekem anyukám nem él, apám száját meg még egy "hogy vagy?" sem hagyta el soha. Ha alapvetően egyébként jó a kapcsolatotok, akkor szerintem ez még rendbe hozható.
2012. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk rádió akkor megy kocsiban, ha egyedül utazunk,ha már 2-en megyünk, akkor illetlenség inkább a rádiót hallgatni mintsem a másikkal beszélgetni.


Ha találtok közös témát, akkor apukád is biztosan beszélget veled róla. Hozz fel valami témát, halkíts a rádión - ne kapcsold ki, csak halkítsd le, és kezd beszélni. Mi egy 4 órás út alatt is végig dumálunk, és nem unalmas, sőt. Ennyi idő alatt összezárva 2 családtag, mi meg a hülye műsorvezetőket hallgassuk a rádióban?

2012. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utólag elolvasva kicsit talán drasztikusan írtam le. Jó a kapcsolatunk, támogatjuk egymást, de a családomban senki sem túl beszédes.
2012. júl. 16. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!