Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu mindent eltesz, aztán...

Anyu mindent eltesz, aztán mikor keresem akkor rámkeni, hogy én tettem el és milyen hülye vagyok hogy nem találom. Ez most normális?

Figyelt kérdés

Mindent elrak elpakol mert rendmániás,de szó szerint és mindig pakolhatnékja van. Legutóbb (tegnap)kerestem a videókamerát,kérdeztem tőle hogy hova tette és azt mondja,hogy nem tudja biztos én raktam el. Elkezdtem keresni mondtam neki hogy segítsen. Már annyira kiismertem hogy jobban tudom,ő mit hova pakol mint sajátmaga :D Megtaláltam a hűtőtáskába xddd

Ma pedig az alapozóm kerestem. Megkérdeztem,hogy hova pakolta megint. Azt mondta hogy én pakolok el mindent őt hagyjam már békén...ja:D

Szombaton úgy volt hogy lemegyünk a Balatonra.Reggel már készülődtem is de aztán bejelentették hogy mégse. Hajnali 5 volt szóval visszaaludtam de a sminkes cuccaim már előpakoltam az ágyra és úgy aludtam el. Mikor felébredtem minden elvolt pakolva az ágyról szóval az alapozó is. Ő pakolta el most meg rámkeni:D

Most ez mi? :D


2012. júl. 12. 16:06
 1/5 A kérdező kommentje:

tényleg ennyire nem emlékszik semmire vagy mi?

Az egész lakást felfordítottam az alapozóért de sehol..

2012. júl. 12. 16:07
 2/5 anonim ***** válasza:
keresd a fagyasztóban, ha a hűtőtáskába teszi a kamerát
2012. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem volt lehűtve..."-.-
2012. júl. 12. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Te kis alvajáró :D szerintem a saját szobád pakolását mindenképp harcold ki valahogy legalább a te cuccod meg lessz neked.Nézd meg a naptejeknél talán.
2012. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az anyák ilyenek, ezt meg kell szokni :D
2012. júl. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!