Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukák, volt már valaki...

Apukák, volt már valaki egyedül a lányával nyaralni?

Figyelt kérdés

A volt férjem elvinné a lányunkat nyaralni, nem bízok benne, barátnője sincs stb.

Normális ez?

Normális válaszokat várok - olyanoktól akik értik, hogy min megyek keresztül.... :(


2012. júl. 16. 23:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 13 éves, és minden decemberben pár napot elutazik az apjával kettesben olyan kiállításra, ami engem több napra nem tudna lekötni, így itthon maradok.


Soha eszembe nem jutna, hogy bármi rosszat feltételezzek róla, akkor se, ha külön lennénk...


Ha külön éltek, számomra természetesnek tűnik, ha pár napot szeretne a gyerekével eltölteni.


Mivel kaptál jócskán hideget - én pedig nem szeretek látatlanban ítélkezni - van valamilyen konkrét oka annak, hogy egyből a legrosszabbra gondolsz? Találtál nála pedofil képeket, vagy a gyerek látogatás után mesélt valamit? Vagy mire alapozod a feltevést?


Annak, hogy tőled eltávolodott, számtalan oka lehet... azt pedig nem tudhatod 100%-osan, hogy alkalmi kapcsolatai sincsenek. Sok férfi nem megy bele válás után egyhamar tartós kapcsolatba...

2012. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
100%

a lányod kérdezd, akar-e! én pl nem mennék el apámmal kettesben, (nem félek a molesztálástól), nem találjuk meg a közös hangot és csak csend kísérné az egész nyaralást :/

15l

2012. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Rensissel egyetértek. Te egy végtelenül ostoba rosszindulatú nő vagy, nagyon sajnálom a lányod, hogy egy ilyen elmeroggyant anyja van...A volt férjed meg Nobel díjat érdemelne, hogy egy percet is kibírt veled....
2012. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!