Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukák, volt már valaki...

Apukák, volt már valaki egyedül a lányával nyaralni?

Figyelt kérdés

A volt férjem elvinné a lányunkat nyaralni, nem bízok benne, barátnője sincs stb.

Normális ez?

Normális válaszokat várok - olyanoktól akik értik, hogy min megyek keresztül.... :(


2012. júl. 16. 23:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
72%
Képzeld el, hogy van egy fiad, és a férjed nem engedi, hogy elvidd nyaralni, mert molesztálnád. Teljesen idióta vagy??
2012. júl. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
76%
Hagyjátok, szegénynek nincs ki mind a 4 kereke. Egy tanács a kérdezőnek: Szépen engeddel a lányod nyaralni, te meg ez idő alatt húzz el pszichológushoz. Rádférne. Attól hogy nincs nője, szerinted rögtön a 11 éves lányát fogja molesztálni? Hát hogy nem vagy százas az is tuti. A volt férjed örülhet hogy még időben megmenekült.
2012. júl. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 ROBERT 71 válasza:
54%
igazat adok Rensis valaszara. te vegy beteg vagy vagy nem tudom. mit merne csinalni egy edesapa egy 11 eves lanynak. nem hiszem hogy o is eszt gondolna ha te mennel el <<a 11 eves fiaddal>>. o is ezzel a gondolattal volna hogy molesztalnad a fiadat. rohejes vagy es beteg.nem csodlkozom hogy el valtatok.
2012. júl. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
61%

Úristen!!!

Én először nem is gondoltam ilyenre, hogy molesztálástól félsz.

Azt hittem, hogy attól, hogy nem gondozná megfelelően. Esetleg, hogy véletlenül elhagyja, vagy ilyenek.

Meg, hogy még kicsi és azért.


Ez a feltételezés tényleg beteges. Menj el Te is pihenni egyedül egy olyan helyre, ahol van pszichológus.

2012. júl. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
63%

Tényleg nem vagy normális.

Ha molesztálná akkor nem várná meg a nyaralást, a gyerek panaszkodna már előbb is. Ezt megtette, vagy miből gondolod ezt az undorító feltételezést?

A volt páromnak sincs barátnője mégis rendszeresen elviszi a 9 éves lányunkat, akit imád és tudom, hogy jó kezekben van, maximálisan megbízom benne. Anya vagy, aggódjál, de válogasd meg hogy milyen dolgokon!!

2012. júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

De ő mondott ilyesmit?? Ezzel fenyegetőzött hogy molesztálni fogja a gyereket?? (merthogy ezt írtad kérdező hogy félsz nem váltja e be a fenyegetéseit),

Ha ilyennel fenyegetőzik, nyilván nem ép az illető akkor nem adnám oda.

De pl.nálunk is úgy volt hogy apum meg anyum nem szépen váltak el, nagyon csúnya dolgokat vágtak egymás fejéhez de attól függetlenül természetesen elmehettem faterral bárhova. Akár nyaralni is. Az egy másik dolog hogy hogy éreztem magam vele:) de ez nem tartozik ide.

2012. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
92%
15-ös vagyok. A volt párom folyamatosan fenyegetőzött, még hozzáteszem, nem szépen váltunk el, de attól még a gyereket imádja és a lányom is őt.
2012. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

A párom húga és az apjuk is szoktak elmenni a nyaralóba pár napra. Elvannak, beszélgetnek, apuka horgászik, kiscsaj olvasgat. Szerintem nincs ezzel semmi baj. Közben hívd naponta a kislányt, hogy jól érzi-e magát, ilyenek, add meg a bizalmat az apjának.

Azért ha tényleg így aggódsz, és úgy érzed van rá jogalapod, tudd meg hova mennek, hogy ha baj van odasiethess.

2012. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Az egyik haverom is elvitte a két gyerekét nyaralni (egy fiú, egy lány), az anyuka ott is aggódott, de nem a molesztálás miatt, hanem, hogy minden rendben lesz-e (esznek-e rendesen, bekenik-e magukat naptejjel a strandon stb.). Amikor hazajöttek, anyuka kérdezte, "na milyen volt apával?", mire a kislány: "Apának szőrös és nagy a hasa." A nő rátámadt, hogy hú meg ha, aztán persze kiderült, hogy a strandon látta először az apját ing nélkül, ez ragadt meg benne (alig múlt egy éves, mikor elváltak). Azóta a nő nem győz bocsánatot kérni, de a volt férjnek igen rosszul esett.
2012. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm.

Kövezzetek meg, nem érdekel. Én éltem vele 7 évig, és nem magyarázkodok, mert a ti szegénységi bizonyítványotok is, hogy ennyire vakok vagytok, és látatlanban bélyegeztek engem.

Sajnos a mai világban sok minden előfordul... elnézést kérek a normális apukáktól! Tudjátok akinek nem inge... az ne is háborodjon fel.

A volt férjemről annyit, hogy együtt éltünk 7 évig, 2 éves házasok voltunk amikor a lányunk megszületett, de ahogy terhes lettem hozzám sem ért. Ez normális dolog? Vártam évekig... és semmi nem változott. Szerintem meg nem csalt, de mivel hozzám sem nyúlt, talán meleg lett vagy mit tudom én. Nem is érdekel.

Nem akarok vitatkozni, nem is fogok, de normális válaszokat vártam és várok, nem pedig okoskodó, lebecsmérlő szövegeket.

2012. júl. 17. 19:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!