Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukák, volt már valaki...

Apukák, volt már valaki egyedül a lányával nyaralni?

Figyelt kérdés

A volt férjem elvinné a lányunkat nyaralni, nem bízok benne, barátnője sincs stb.

Normális ez?

Normális válaszokat várok - olyanoktól akik értik, hogy min megyek keresztül.... :(


2012. júl. 16. 23:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%

Mi vagyunk azok akik vakok és láttatlanban bélyegzünk meg valakit? TE vagy az aki ráfogod valakire, hogy pedofil és vérfertőző, csak mert 2 évig nem nyúlt hozzád, 6 éve nincs csaja, elvinné a gyerekét nyaralni és a világban történnek dolgok. Ez már rágalmazás, és bűntetendő.

Azt hittem, hogy tudsz épeszű magyarázatot adni arra, hogy miért gondolod, hogy ez megtörténhet. Úgy látom még te se tudod, úgyhogy a véleményem nem változott: Te egy szörnyen ostoba nő vagy.

2012. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha meleg lett, akkor főleg nincs miért aggódnod.

Az eszedbe se jutott, hogy esetleg a szülés után rajtad maradt 30 kiló, és azért nem nyúlt hozzád?

Sajnálom a lányodat. És nem az apja miatt.

2012. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

De okosak vagytok.... köszi ismét az értelmiségi hozzászólásokat.

Látatlanban könnyű osztani az észt, engem bántotok, míg őt nem akivel ÉN éltem!

Csak megjegyzem nem volt és most sincs felesleges kiló rajtam.

2012. júl. 17. 20:29
 24/33 anonim ***** válasza:
73%

Így van, te éltél vele, nem mi. És a te hozzászólásaidat látjuk, nem az övét. És eből az jön le, hogy hülye vagy.

Ugyanis még mindig SEMMIVEL nem tudtad magyarázni, hogy miért fogod rá a férjedre, hogy pedofil és vérfertőző.

2012. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
71%
Az eddigi közel 20 hozzászólás 90 százaléka téged talált defektesnek. Ezek alapján a helyedben elgondolkodnék arról, hogy kié volt az "értelmiségi".
2012. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
79%
Na igen. El kéne gondolkodni rajta, hogyha mindenki szembejön az autópályán, akkor nem a mindenki megy a rossz irányba. :)
2012. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Szóval azért, mert te megszűntél nőként viselkedni a férjed már egy pedofil vérfertőző perverz. Marha büszke lehetsz magadra. Azt hittem valamivel alá is tudod támasztani a vádaskodásodat, de csak simán idióta vagy. Undorító.
2012. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
És csak úgy mondom, hogy TÉGED, a te elmédet jellemzi, hogy ez egyáltalán eszedbe jutott. Elég elcs.eszett agyad lehet basszus..
2012. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Rensis ezt jól leiírta :) Nem vagy te normális. Igen mi látatlanba beszélünk, DE TE ÉLTÉL VELE LE 7 ÉVET, neked kéne ismerni NEM???!!!! Ráadásul az az indok is hogy miért váltatok el, elég nevetséges. Téged már az elmegyógyintézetbe se mernélek berakni, nehogy kárt tegyél a többi hülyében.
2012. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Én voltam apukámmal nyaralni kettesben. Nem történt semmi...
2012. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!