Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A házunk előtt...

Reptoid kérdése:

Mit csináljak? A házunk előtt itt sír egy lány, üti a falat, ahogy hallom, meghalt az apja.

Figyelt kérdés

Itt sír, van vele egy barátnője, és üti, csapkodja a falat, járdát. Önti kifele a lelkét, de az a baj, hogy elég hangos. Csak nem szólhatok ki neki, hogy hééé, ne itt sirasd az apád.


Segítsetek!


2012. júl. 17. 23:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
3%
menj le egy üveg borral.
2012. júl. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
75%
Na mieleeett? :D Kiszóltál elmentek vagy még ott kiabálnak? Én mondjuk kezdetben jó erősen kezdeném becsapkodni az ablakokat hátha észreveszik és rájönnek hogy azért van hogy ne halld őket. Vagy zenét hallgatnék
2012. júl. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
86%
"Hé Erika! Már mindent tudok rólad és a családodról, nagyon sajnálom az édesapádat, de most menj haza mert ha nem, felhívom a rendőrséget, hogy vigyenek haza édesanyádhoz, meg az öcsédhez. Na szia!"
2012. júl. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
85%
Na mi lett? :D
2012. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Családi ház, nagy széles út, a szemben levőket nem hiszem, hogy zavarta volna, a szomszédunk meg egy nagyon öreg bácsi, azt se biztos, hogy hallotta :D Esetleg apát a másik utcára nyíló szobában, de ő meg végképp nem olyan, hogy szóljon :D


Óvatosan elhúztam a sötételő függönyt, felvettem jó hangosra a tv-t, aztán pedig látványosan becsuktam az ablakomat, majd berántottam a sötételő függönyt is. Mire kinéztem fogmosás után, már nem voltak ott.

Cserébe rá 10-15 percre vonultak az utcán részeg, ordibáló, éneklő tizenévesek, de azt már megszoktam :D

2012. júl. 18. 09:38
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem releváns a kérdést illetően, de kedves kérdező: fiú vagy , vagy lány? Próbálgatok rájönni az írásod stílusából ;)
2012. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, nem jutottál sokra. :D
2012. júl. 19. 13:06
 28/29 anonim ***** válasza:
A válaszod várom, a fejtegetések gondolatban mentek :P
2012. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
22%

Amúgy én behívtam volna őket a helyedben egy kis búfelejtésre(egy kis minimális pia, vagy ha fiatalkorúak akkor szörp, egy pohár víz, kis pohár üdítő... ilyenkor,amikor az ember sírt,bőgött,akkor felszökik a testhőmérséklet, bármi jól tud esni),aztán ha akkor se hagyják abba a "nyüszítést",amikor ez megvolt, max. akkor szólnék gyerekvédelmiseknek, esetleg ha végképp lövésem nincs arról, hogy melyik az a szervezet a településen,amelyik ilyesmivel foglalkozik, akkor rendőrnek vagy körzeti megbízottnak.


Amúgy fővárosról, megyeszékhelyről, nagyvárosról, kisvárosról vagy faluról beszélünk?


Nem mindegy... városon általában az ilyen iránt erős közönyt mutatnak az emberek, falun meg mindenki mindenkit ismer -legalább látásból- és összetartóak az emberek.

2012. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!