Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdjek el egy olyan egytemi...

Kezdjek el egy olyan egytemi szakot, ami nem érdekel, vagy várjak egy évet?

Figyelt kérdés
Nem magyarországi vagyok, és most kellett megjelöljük azokat az egyetemi szakokat, amelyekre jelentkezni szeretnénk. Én ott beiratkozásnál tudtam meg, hogy a német nyelvű szakra felvételi kell, amire egy hét múlva kerülne sor( és akárhogy is nézem egy hét alatt nem lehet felkészülni rá, bármennyire is tudok németül). Viszont nekem minden álmom ez a német szak volt, nézegettem is az efyetem honlapját, de ott azt irta, hogy az idén nem lesznek felvételi vizsgák. Nagymamám és anyum azt mondják, hogy ne halasszak, menjek arra a szakra, amit végulis megjelöltem(de engem nem igazán érdekel). Ki mit tenne a helyemben?
2012. júl. 18. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én várnék 1 évet
2012. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várnék 1 évet, ami nem érdekel, azt ne tanuld egyetemi szinten.
2012. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várj egy évet, addig menj el valami tanfolyamra, hogy ne lendülj ki a tanulásból , mert meló mellett lehet elmegy kedved.. :/
2012. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én vártam, elmentem au-pairnek azidő alatt. Egy barátnőm meg elkezdte, de félév után otthagyta és a másik félévben dolgozott ő is. Szerintem én jártam jobban
2012. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Várj. Húgom is anno várt, addig sulizott, dolgozott, aztán kezdte el, amit szeret. Jövőre végez.
2012. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!