Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvagyok keseredve, mihez...

Elvagyok keseredve, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

A párom szülinapja tegnap volt, úgy terveztük, hogy azt kapja tőlem, hogy elmegyünk nyaralni. Erre most nincs lehetőség idő hiány miatt, mert dolgozik. Majd talán 3 hét múlva... Nem tudtam neki semmi mást adni csak egy üdvözlő lapot és egy üveg italt.


Teljesen elvagyok keseredve, hiszen tudom, hogy nem az ő hibája, de nem tudok neki "felejthetetlen" boldog szülinapot okozni.



2012. júl. 13. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Most erre milyen választ vársz?

Elmentek 3 hét múlva nyaralni. Jézus.

2012. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ja köszönöm....Kaptam tőle 5 percet amíg átjött hozzám és indul tovább.

Hétvégét velem tölti, ezért nem értem miért nem tudtunk elmenni pihenni.

2012. júl. 13. 19:24
 3/15 anonim ***** válasza:
Vegyél egy képeslapot arról a helyről, ahová menni akartok, és annak a hátuljára írd rá, hogy boldog szülinapot!
2012. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk hova megyünk ugyanis nem tudja az időpontot sem.
2012. júl. 13. 19:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Furcsa dolog ez, sokan annyira nagy dobra verik az ajándékozást.. Emlékszem, suliban is annyira utáltam mások nyafogását hallgatni, hogy nem tudnak a barátjuknak milyen ajándékot venni. De a lényeg: mi van akkor, ha csak egy üveg italt és egy üdvözlő lapot tudtál neki venni? Vagy főzöl valamit, hozzá isztok egy üveg bort, mindezt gyertyafényben.. szerintem nagyon romantikus tud lenni. És nem kell hatalmas ajándékokban gondolkodni. Ha meg mégis meg lesz tartva a nyaralás, akkor meg főleg nem kell elkeseredni, szépen megbeszélitek, hogy ez most nem megy, ugyan úgy lehet annak örülni 3 hét múlva is.
2012. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem az ajándékon van a hangsúly, hanem az ÉRZELMI AJÁNDÉKON!!!
2012. júl. 13. 19:31
 7/15 mosolyogj! ***** válasza:
100%
Hisztis vagy.
2012. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Fontosabb neki a munka, mint hogy elmenjen veled pihenni. Ez egy balf*sz!
2012. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én meglepném egy hátmasszázzsal, + hosszas szexuális gyöngyörökben részesíteném valami extrával( pl. színes drazsékat ennék le a hasáról etc.), valamint sütnék neki ilyen színes díszes sütiket...asszem muffin a neve.

szerintem tuti felejthetetlen lenne.

aztán meg megmondanád hogy lesz nyaralás csak kicsit később :)

2012. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt, de holnap meglátogatom s együtt töltjük a hétvégét.
2012. júl. 13. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!