Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig lefőbb dolog,...

Mi volt eddig lefőbb dolog, amit tanultál egy emberi kapcsolatból? (családtag, barátság, párkapcsolat! )

Figyelt kérdés
Negatív/pozitív dolgokra,tapasztalatokra lennék kíváncsi!
2012. júl. 18. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

1. Hogy senkiben nem szabad megbízni elsőre, mert nagy csalódás lesz a vége.

2.A pasik csak 25 felett érnek, az alatt gyerekek.

3. Legjobb barátból csak 1-et kapsz az életedbe, nagyon kell rá vigyázni!

2012. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Volt egy szőke csaj az iskolában. Meggyőződésem volt, hogy nála sötétebb butább embert a Föld még nem hordott a hátán ennek megfelelően kicsi szívem minden melegével utálgattam őt. Aztán összeosztottak vele gyakorlatra és beszélgetni kezdtünk. Döbbenten vettem tudomásul, hogy mennyivel jobb ember mint én, hogy mindenkiben a jót látja, hogy mennyit tanulhatok tőle emberileg. Azóta is a legjobb barátnőm, ennek már kb 5 éve. Azóta gyerekeink születtek, a barátságunk nem enyészett el.
2012. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Türelmet

Figyelmességet

2012. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Hogy soha de soha nem adjak lejjebb az igényeimből, még akkor sem ha mások szerint túlzás.

Hogy ha bezárkózok, bunkó vagyok és távolságtartó, azzal csak azt érem el, hogy elveszítem akit szeretek, és meg kell változnom.

2012. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1. 25 felett is ugyanolyan gyerekek.


én azt tanultam, hogy a pasik idióták, ha nem akkor őket nagyon meg kell becsülni, akkor a férfiak csak meg b*szni akarnak(ez az utóbbi hónapokban tapasztaltam). a barátok közül ha van egy jó, őt meg kell becsülni

2012. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
és +1: úgy kell kezelni mindenkit, hogy hátsó szándéka van. max meglepődök, ha tényleg őszintén közeledik.
2012. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Azt hogy az emberi kapcsolatok valamilyen érdek mentén születnek. Először azért mert tud segíteni a suliban, aztán egy helyről mentek az egyetemre (pl: vidékiként felkerültök egy faluból ketten a nagyvárosba, közös az érdeklődésetek) Nagyon ritka és szerencsés az akinek önzetlen barátai vannak. Engem mindig kihasználtak így vagy úgy. A bajban elvesztek a barátok. Pozitívumot nem is tudok mondani. Mindenkiről kiderült hogy nem az akinek mutatja magát. Barátságban, szerelemben, családtagban egyaránt. Egy ember van akiben nem csalódtam, a férjem. Vele tiszta, őszinte a kapcsolatunk ezért szültem neki kettő gyermeket, és ezt ő is épp így érzi. A körülöttünk lévő emberekben mindketten sokat és nagyot csalódtunk. A szülőket beleértve.
2012. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
en a csaladtagjaimban csalodtam de nagyon. nem is gondolta volna h vki a gyermekevel szemben ennyire ketszinu es kepmutato legyen.
2012. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Senkiben sem lehet megbizni, ha mégis talál egy valakit az ember,akkor azt nagyon becsülje meg,régen mindig aggodtam,hogy mi lesz ekkor és akkor, már nem,majd megoldom ha kell,magabiztosabb lettem ez jó,az emberek más életét véleményét,felfogását nagyon nehezen fogadják el,csak a sajátjuk a jó mindenben,engem érdekel más életfelfogása,véleménye,de ha nem is értem meg ,elfogadom,hogy neki igy jó,de sajnos a legtöbb ember nem igy gondolkodik,ha gondolkodik egyátalán,vagy csak ugy van.Egy élelmiszer üzletben dolgozom,és azt látom ,hogy semmi nem jó az embereknek,a kenyér az drága,de a cigit kettesével veszi,kiábrándultam belölük.
2012. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Meg kell tanulni úgy élni, hogy ne parázz azon, hogy mikor csal meg a pasid. Meg fog. Akármelyik, legalább annyira, hogy mással smárol. Nem azért mondom, mert mindenki megcsalt, hanem mert több foglalt pasi is kikezdett velem....



Ha vége egy kapcsolatnak pasival, nem baj, mindig lesz jobb. Ezt én hiába tudom, meg hogy újjal könnyebb túllépni, az első pár hét, vagy amíg nem érzem, mindig rossz, és nem hiszem el ezt magamnak sem.



A haverjaid 95%-a tuti többet akar haverságnál.


Ha valaki lesz.r, szard le te is, akár haver, akár pasi, akár barát(nő).


sose bízz teljesen senkiben- még a legjobb barátomnak se mondom el soha, ki az a pasi, akivel éppen ismerkedek.


ha anyukáddal nem is vagyok egy hullámhosszon, de azért nem egy gyökér, szeresd, ne bántsd.

2012. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!