Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem az apamat vagy...

Hogy kezeljem az apamat vagy mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo h a ballagasomra jogositvanyt kaptam volna.Beiratkoztam az autosiskolaba szorgalmasan jartam a KRESZ oktatasra de mivel kozben erettsegiztem ezert a KRESZ vizagara nem tudtam rendesen felkeszulni megbuktam.Majdnem megvertek itthon mert hogy en rajtuk akarok eloskodni es en h gondolom h leulok az o asztalukhoz. es ha most nem sikerul a pot vizsga akkor mehetek dolgozni es mehetek a haztol is. Apam a jovo heten jon haza(kulfoldon dolgozik)es ha megkerdez vmi szabalyt akkor nem tudok mondani semmit. Szeretnek kerni vmi tamacsot. Nagyon gyajorlom a Kreszt de nagyon felek apamtol.

Elore is koszonom a valaszokat.19L


2012. júl. 18. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha érettségire készültél, kár volt párhuzamosan belekezdeni a KRESZ-tanfolyamba. Ezt a szüleidnek is tudni kellett volna. Nem lehet egy seggel két lovat megülni. Miért nem az volt az ajándék, hogy sikeres érettségi után fizetik a jogosítványodat? Ez ésszerűbb lett volna. Próbáld ilyen megközelítésben megbeszélni velük a kérdést. Már túl vagy az érettségin, ha oda figyelsz, biztosan fel tudsz készülni egy újabb vizsgára.
2012. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia! Gyakorold tovabb a kreszt, ugy, hogy a szuleid is lassak. Kerdezz toluk, kerd meg oket, hogy kerdezzenek ki, kerd a velemenyuket egy-egy forgalmi szituacioban (abras feladatok). Vond be oket a tanulasba, igy latjak, hogy valoban ezzel foglalkozol es nem a facebook-on es chat oldalakon logsz. Ha azt latjak, hogy tanulsz, ne adj' Isten egy egy kerdesre ok is rossz valaszt adnak, akkor konnyebben elfogadjak majd ha a vizsga nem simerul. De biztosan fog, fel a fejjel! :)
2012. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!