Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kislányom nagyon...

8 hónapos kislányom nagyon akaratos és hisztis lett. Már csak ha elfordulok tőle egyből hisztizik. Mit tehetnék, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A 8 hónapos kor a szeparációs szorongás időszaka. A babákban ilyenkor tudatosul, hogy ők és az anya két külön személy, ezért hisztizik, ha nem lát. Nálunk is volt ilyen, ki sem lehetett menni a szobából egy perce sem, mert azonnal sírt, muszáj volt legalább látnia.

Nálunk kb. 2-3 hétig tartott, aztán minden visszaállt a régi kerékvágásba. Minden babánál elmúlik, kitartás.

2008. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy...,:-) tényleg 2-3 hét és túl lesztek rajta, ez egy ilyen időszak. Én még pisilni is úgy mentem el, hogy közben üvöltött, mert nem látott. Az apja sem kellett neki, pedig imádja, csak anya volt a jó. Elég fárasztó időszak lesz, de egyik napról a másikra elmúlik. Az én lányom 9 hónapos, pár hete vagyunk túl a hisztis, csak anya kell korszakon, mostmár én vagyok mindig a sarkában, mert életveszélyes, amiket csinál...Kitartás, lesz ez még rosszabb is!:-)))
2008. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!