Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálsz, akkor ha van...

Mit csinálsz, akkor ha van egy ember, és úgy érzed, hogy nem kedvel, nincs semmi témátok, nem jössz ki vele jól, pedig nem ártottál neki?

Figyelt kérdés
Apám egyik barátjáról van szó, gyakran jön hozzánk, már elég régóta ismeri a család, de szerintem utál engem, meg olyan kioktatós stílusban beszél velem, pedig én mindig mosolygok, amikor jön, voltak már közös nyaralások, de ott is csak okoskodott. Már csak annyit beszélek vele, hogy szia. Néha a mi családunk megy hozzájuk, néha meg ők jönnek, de a felesége is ugyanolyan okostojás. A lányukkal viszont jól kijövök, de ezt meg nem akarom megmondani neki.
2012. júl. 18. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek.Mindenkivel előfordul az ilyen.Legcélszerűbb elkerülni őt vagy ha nagyon felhúzna,kérdezd meg tőle,hogy mi a baja veled.
2012. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálnék. Köszönnék, és utána elkerülném messziről. Végül is apád barátja nem a tiéd...
2012. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
semmit... erre találták ki a köszönö viszonyt....
2012. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem veled van baja, egyszerűen csak ilyen a stílusa. Ne vedd magadra, ne foglalkozz vele! Ha meg együtt van a két család, legyél inkább a lányukkal, ha vele jól érzed magad!
2012. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Értem, nem akarok neki visszabeszélni, nehogy megromoljon a viszony. Még anyámmal is jól kijön, tudnak beszélgetni, meg nevetni.

Velem meg semmi... még mindig gyereknek tart, nem tudom. Olyan alapdolgokat szokott mondani nekem, mintha hülye lennék. Volt egy konkrét eset, amit nem is értettem.

Megcsináltam a jogsit, erre, a lányát is beíratta egy kurzusra, pedig ő nem is akart menni, mondta a lánya nekem, hogy egyszer csak mondta neki az apja, hogy akkor mész és kész.

2012. júl. 18. 20:33
 6/9 A kérdező kommentje:
A szüleimmel meg nem úgy beszél, meg nem olyan lekezelően, úgyhogy szerintem nem ilyen a modora.
2012. júl. 18. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: nem "illetek" össze. Mindenkinek van kedvenc kajája, színe stb... Ugyanúgy vannak emberek akik szimpatikusak neki és vannak akik nem. Ez senkinek sem a hibája.
2012. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezen már nem lehet változtatni? Csinálhatok bármit?
2012. júl. 18. 22:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Lehet az bántja, hogy csinosabb / okosabb / sikeresebb vagy mint az ő gyermeke. CSak a jogsis esetből gondolom, hogy lehet benne ilyen rész is.

Amit tehetsz, hogy udvariasan lesz.rod.

2012. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!