Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után újra együtt? Ex...

Szakítás után újra együtt? Ex visszahódítása (Csak olyan ember írjon, aki már jött össze újra a volt kedvesével! ) többi info lent.

Figyelt kérdés

Előre leszögezem: Nem vagyok olyan válaszokra kíváncsi, hogy felmelegitve csak a káposzta jó, meg hogy felejtsem el!, mert nem ez a kérdés. Kérek olyan tanácsokat akiknek sikerült visszaszereznie az exét! És hogyan sikerült? mennyi idő után? és meddig votlatok együtt azelött? 2 hónapig voltunk együtt a párommal, 5 nap megszakítással, mert 2 hét után is szakítottunk mert rólam terjedt mindenféle sz*r kavarás, majd írja összejöttünk, és most szerdán szakított ismét. Az első 3-4 hétben minden rendben volt, de utána már kicsit hanyagoltnak éreztem magam, kevesebbet beszéltünk, találkoztunk. Szerdán elrontottam mindent, dühkirohanásom volt és 1 kocsmánál felboritottam az asztalt- széket, és kiabáltam vele. nagyon kiborult a bili. Majd hazamentünk, és ott mondta hogy gondolkodott: " Nem szeretnék komoly kapcsolatot, inkább még élni szeretnék, és nem aakrom veled folytatni"!!

Kb ennyi a kis történetünk, De én szeretném, ha újra kezdhetnénk, mert szeretem és hiányzik borzasztóan!



2012. júl. 13. 12:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Megszégyenítetted őt! Mit vársz ezek után? Egy hisztis kis liba vagy. Én sem békülnék ki veled.
2012. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Nekem már sikerült de nem ilyen rövid kapcsolat után. Több évekről beszélek. Persze a vége az lett, hogy vége lett. Én azt mondom, lépj túl rajta, ha ilyen rövid idő alatt kétszer is szétmentetek, akkor nem igazán vagytok egymáshoz passzolók, függetlenül hogy mi történt közöttetek.
2012. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem csodálom,hogy ezek után nem akar komoly kapcsolatot veled! Amúgy hány évesek vagytok?
2012. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
plusz még egy, ha már az elején ilyen dolgok vannak, amikor még elméletben rózsaszín köd van, akkor rég rossz az egész.
2012. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon rondán viselkedtél vele. Szóval ha azt akarod hogy vala egyátalán szóba álljon veled, szépen fogod magad és bocsáatot kérsz, de a kapcsolat újrakezdésének lehetőségét egyenlőre egyátalán ne vesd fel, ne is nyomulj, csak kérj bocsánatot, és pár hétig hagyd magában..
2012. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

szerelmes vagy. nem ugyanaz. két hónap után mégis mit vársz? túl korán mutattad meg az igazi énedet, és ő pedig jól döntött, hogy nem akar egy ilyen labilis emberrel együtt lenni.

mi borított ki ennyire, h ilyen minősíthetetlenül viselkedtél? már bocs, de ez nem normális. mindenkinek vannak indulatai, de nem ilyen proli módon vezeti le.


semmi értelme ezért kaparni, 2 hónap után meg pláne.

2012. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Párommal 6honap után szakítottunk,3hét múlva kibékültünk,azota összeházasodtunk,most várjuk a 2.gyereket. De volt olyan,hogy volt barátommal 4év után szakítottunk,1év múlva megprobáltunk mégegyszer,de nem volt olyan mint azelőtt,és barátok maradtunk.
2012. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%

" Nem szeretnék komoly kapcsolatot, inkább még élni szeretnék, és nem aakrom veled folytatni"


Kufircolni akar még, csajozni, nem hosszútávú, komoly kapcsolatot. Így is szeretnéd?


Egyébként igen, én az exemmel többször is együtt voltam. Először 2 hónapot, aztán 2 hét megszakítás után 1,5 évet, utána is volt pár hét szünet és 5 éven keresztül kb. 4x szakítottunk, mire végleg vége lett. Hiába tűnik pitiáner dolognak az, hogy szakítottunk és kiborult a bili bizonyos dolgokon, mégis okkal történt. Mai eszemmel nem kezdtem volna újra vele. Másik exemmel is hasonló volt a helyzet, vele 2x szakítottunk, harmadszorra végleg.

Ami egyszer nem működik, tényleg nem kell erőltetni.

2012. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%
16 évesen volt egy ilyen gyerekszerelmem. Szakítottunk persze elég hamar, de aztán addig mesterkedtem, míg 18 éves koromban újra össze nem jöttünk, szintén pár hétre. Nincs arra recept, hogyan szerezheted vissza az exed. Ez azon múlik, hogy ő még szeret-e. Ha már nem és nem is hiányzol neki, elvan nélküled is, akkor cseszheted.
2012. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Én 19 éves leszek L, Ő 17 lesz F.

És azért kaptam fel a vizet ennyire, mert már 1 hete mondogatom neki hogy hanyagol, és erre sose mondott semmit... türtem... de ott minden kijött belőlem.. aznap pl egész nap nem szóltunk egymáshoz, puszit se adtunk egymásnak aznap... én próbáltam hozzászólni, békülni, majd utána jött rám ez a dühkitörés.. Na de hogyan szerezzem vissza???? ez a kérdés!!! eddig nem úgy állt hozzá hogy ki akarja magát élni... velem tervezett... sok tervünk volt..

2012. júl. 13. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!