Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már itthon se...

Mit csináljak? Már itthon se élhetek nyugodtan

Figyelt kérdés

Nálunk lakik az unokatesóm(23F) akivel alapból utáljuk egymást, nem tudom meddig lesz itt. Állandóan beleszól mindenbe amit csinálok és nem hagy élni, átjön hozzám valamelyik haverom bemegyünk a szobámba és elvagyunk, ez meg bejön hogy kussoljunk meg belepofázik mindenbe amit csinálunk, okoskodik állandóan. Ha meg beszólok neki akkor én vagyok a szar meg a nagyképű jampi. Mindig szokta mondani, hogy ne menjek úgy mintha isten lennék, már direkt úgy megyek előtte hogy rázom magam. Pedig normálisan megyek. Agyf@szt kapok ettől a gyerektől, én nem bírom elviselni.. ezzel 1 percig sem lehet egy házban élni. Nem tudok elköltözni és a haverjaimnál se lehetek mindig, mellesleg én élek itt és nem ő. Esküszöm ha mégegyszer hozzám szól beverek neki. Húzzon haza.

Mit csináljak?

19/F


2012. júl. 18. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
miért lakik nálatok?
2012. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert a csaja kidobta és nem tud kinél lakni.
2012. júl. 18. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
valószínűleg a családja azért dobta ki, mert egy kretén. Az meg még durvább, hogy ezt ő nem fogta fel és továbbra sem változtat a viselkedésén. Ez nyugodtan monn meg neki, meg hogy ha nem szedi össze magát, akkor mehet a híd alá..
2012. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De nagy jampi vagy :D


Mond el neki a szabályokat, ő él nálatok úgyhogy inkább örülhetne...

2012. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán beszéld meg anyudékkal mégis meddig marad s ha be van fogadva inkább a költözésen pénzgyűjtésen járjon a feje ne azon, hogy éljen vissza a vendégszeretettel.

De ha nagyon ki akarsz vele cseszni hát hívd el a csaját magadhoz gameboyozni :D

Ne üsd meg áh akkor szegény mártír lessz. Inkább látványosan nézd semmibe s éld tovább úgy a napjaid ahogy eddig. Hidd el ő lessz aki megpróbál behúzni ha elpattan a cérna s akkor repülni fog. :D

2012. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!