Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, szerdán...

6 hetes terhes vagyok, szerdán utazunk Egyiptomba. Maradjak inkább itthon? Az orvos szerint nyugodtan mehetek.

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mért hagynád ki???HA nincs semmi bajod akkor menj nyugodtan.Én biztosan nem hagynám ki-jó most,hogy a végén járokmár igen de az elején butaság lenne.Arra figyelj,hogy nehogy valamit összeszedj és ne igyál az ottani vízből.Amúgy meg jó kikapcsolódást nektek:)35hetes kismama
2008. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha lehetőséged van ne igyál az ottani vízből, én mondjuk enni se ennék, még nem terhesen se.és mindenképpen az orvosod által összeállított gyógyszereket vidd magaddal, nagyon fontos a hasmenés ellenni!!!

jó nyaralást

2008. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. jún. 9. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
En nem ittam csapvizet Egyiptomban, megis, hasmenesem volt, nem olyan sima, mint itthon szokott lenni neha napjan. Nem mondom, hogy ne menj el, de nagyon figyelj oda, hogy mit eszel es iszol. Az a bibi, hogy az itthon kaphato gyomorrontasos gyogyszerek Egyiptomban semmit sem ernek, sot!. Terhesen meg egyebkent sem szabad hasfogo gyogyszert enni, mert ugyebar ami kikivankozik, annak ki kell jonnie, nem veletlenul alakul ki a hasmenes. Csak palackos vizet igyal, es hamenes eseten probalj minel tobbet inni.
2008. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Én 10 hetesen voltam Egyiptomban, de nem éreztem jól magam, egész nap émelyegtem, néha hánytam, visszafele a repülőn hasmenésem volt, ráadásul a szigorú ellenőrzések miatt (mágneskapu a határon, repülőn, hotelnél) aggódtam a Pici miatt, meg persze azért, ha külföldön bármi történik, milyen kórházba lehet menni! Mi a hotelben ettünk csak, és ott mindent ettem, de tényleg csak palackos vizet ittam. Az orvosom széntablettát, Magne B6-ot és Algopyrint javasolt magammal vinni. A nyaralás egyébként szuper volt! Ha választhatnék, nem mennék külföldre az első 12 hétben! De ez az én saját történetem, ne befolyásoljon Téged, lényeg, hogy legyél nagyon óvatos, vigyázz Magadra és a babára! 18 hetes kismama
2008. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!