Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Németországban bezsebeltem...

Mr.A kérdése:

Németországban bezsebeltem egy kicsit meredek összegű bírságot amit a jelen anyagi helyzetemben nem áll módomban kifizetni. A kérdés a következő: hagyjam a fenyegető leveleiket és röhögjek itthon nyugodtan? Vagy keressek megoldást hogy befizessem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Röhöghetsz, majd kijönnek a behajtok...
2012. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy most fizeted be nekik, vagy a behajtócégen keresztül kezelési költséggel. Mit csináltál, és mennyi a bírság?
2012. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ki fogod fizetni, vagy így vagy úgy.
2012. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a vonatkozó igazságügyi együttműködési megállapodást aláírták-e már Németországgal, de esélyes, hogy oda-vissza behajthatóak a bírságok. Szerintem az a tiszta, ha kifizeted, mielőtt elviszik a bútoraidat. (Ez nyilván hosszú procedúra, szóval nem holnap fognak csöngetni a tévédért és nem a következő fizudból fogják letiltani. De azért arra se játssz, hogy addigra úgyis elpatkolsz, mire végigfut az ügy, mert nem így van.)
2012. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát a bírság mértéke az 528 euró, elég szépen kaland volt begyűjteni :)

a következő fizumból ugyan nem vonják le...mert az nincs... jó ideje nincs munkám (hála ennek a remekre szabott kritériumoknak) azért jó tudni hogy nem fognak veszni hagyni

2012. júl. 16. 22:44
 6/9 anonim ***** válasza:
A kutya nem fog veled foglalkozni! Ha viszont németbe mész legyen a kártyán a pénz, mert törlesztés nélkül nem enged szabadon!
2012. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kiflitolvaj ***** válasza:
Nekem két éve volt Szlovéniában egy 500 eurós, ráadásul jogtalanul, úgyhogy eszem ágában sem volt kifizetni. Otthagytam nekik a személyimet, adtak egy számlaszámot, hogy oda utaljak, aztán csináltattam itthon egy másik személyit és többet nem megyek Szlovéniába. Egyszer küldtek egy levelet kb. másfél éve, de szlovénül írták, úgyhogy nem értettem belőle egy szót sem, mondjuk nem is nagyon érdekelt. Annak nézz utána, amit előttem is írt valaki, hogy erre vonatkozóan van-e valamilyen egyezmény a két ország között. Ha a németek bírságoltak volna meg, akkor azt kifizettem volna, mert Németország elég nagy, de Szlovénia nem izgat, mivel kis ország és könnyen ki tudom kerülni.
2012. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A kérdésből ítélve jogos a bírság.Fizesd ki szépen.
2012. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi lett belőle? Kifizetted vagy nem?
2020. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!