Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon sokan...

Szerintetek nagyon sokan kihasználják az ilyen embereket?

Figyelt kérdés

Gyerekként nem jött ki a családjával,de barátai sem voltak,legalábbis normálisak nem,csak olyanok,akik ló helyett szamár.Magyarul ugyanúgy bántották,csak mégiscsak könnyebb egy gonosz barátnőt elviselni,mint egy gonosz családot.Tehát a gonosz barátnővel voltak.

Vannak itt olyan emberek,akik hasonló helyzetben nőttek fel,teljesen magukra hagyva?Milyen életetek lett?Milyen ember lett belőletek?Már jobb?



2012. júl. 19. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelen, de nem én nem jöttem ki a családdal, hanem semmibe voltam nézve. Kaptam egy ugyanolyan férjet, aki ugyanazt csinàlja velem, a sors ezt adta, nem tudom miért.
2012. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy barátnő, hogy lehet gonosz?

Egyébként nem, ez a te életed és csak te tudsz rajta változtatni. Ne engedd, hogy kihasználjanak. Nekem a gimiben mondta egy kocka, hogy belém mindig belém fognak rúgni, mert olyan tÍpus vagyok. Én csodálkoztam, mert észre se vettem, pedig sok esetben ez volt. Már nincs Így, mert változtattam.

2012. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 Úgy,hogy alátesz.Bár egyszer szerintem ezt mindenki megtapasztalja,nem kérdés.

Hogy tudtál megváltozni?

2012. júl. 19. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű, legyen önbizalmad, ne hidd, hogy más több. Ne rendeld alá magad senkinek. Inkább ne legyen ilyen ember az életedben, minthogy kihasználhasson, csak, hogy megtartsd. Fogsz találkozni olyan emberekkel, akik nem használnak ki.
2012. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Illik rám a leírásod kérdező. Nekem mai napig nincsenek olyan barátaim, akik kitartanának mellettem, maximum felületes kapcsolataim. Kisiskolás éveim apámtól való rettegésben és az osztálytársaktól kapott ütlegekben teltek. 15 éves koromtól élek külön, párommal. Ismerem, milyen szar érzés...
2012. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!