Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyat csalódtam bennük....

Olyat csalódtam bennük. Tényleg sokan ilyenek?

Figyelt kérdés

Azért írom a család kategóriába mert családtagról van szó, meg egy ismerősről.


Szóval két srác, évek óta van barátnője mindkettőnek, erre kiderül, hogy mindkettő csalja a nőjét, és még az én barátomat "b@szogatják" hogy miért nem akar megcsalni engem. Na meg, olyan izén viselkednek vele, hogy "most még nem gondol a megcsalásra, de majd ekkor meg akkor".


Igazából mindkettővel jóban vagyok (voltam), de ezek után ha mondjuk ismerősi összeröffenés van, hogy menjek ki a szobából, ha arról van szó csaljon meg a barátom, és mikor kiáll mellettem, akkor olyan mindentudóan viselkednek, meg húzzák vele :(


Emellett, megkérdeztem barátomtól, melyik barátja volt eddig hűséges, és el kellett ismernie, hogy EGYIK SEM! Sajnos még ő sem volt egyszer az, de nem velem, hanem az előzővel. Mondjuk én a megcsalástól nem félek, mert az előzőbe nem volt szerelmes, csak mivel első kapcsolata volt, nem tudta hogyan kellene szakítani.


Nem tinik vagyunk, hanem 20-26 évesek vegyesen.


Én ezen nagyon fennakadtam, szerintetek jogos? Mondjuk lehet azért ütköztem meg a dolgon, mert én az a 100%-ig hűséges fajta vagyok.


20-26 L


2012. máj. 25. 10:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

"csak mivel első kapcsolata volt, nem tudta hogyan kellene szakítani"


jó duma -.-"

2012. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ezen fogtok fennakadni. 18 éves volt, első kapcsolat, a csaj nem is foglalkozott vele a végén, sőt hozzá se szólt az utolsó pár napban, akkor elment bulizni, megcsalta és szakítottak. DE szerintem mivel mi szeretjük egymást, és már régebb óta együtt vagyunk mint ő azzal a libával, megadhatom neki a bizalmam mindenféle megjegyzés nélkül.
2012. máj. 25. 10:25
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
A haverok úgy is beleviszik majd a hülyeségbe.
2012. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem kellene ezzel foglalkoznod. Örülj hogy te párod nem olyan!
2012. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja és az egyik srác szerint egy lány nem csalhatja meg a fiút, de fordítva normális, mert "mégiscsak férfi" :(:(:(:(
2012. máj. 25. 10:28
 6/16 A kérdező kommentje:
Amúgy az a baj, hogy eddig én is jóban voltam velük, és csalódtam :(
2012. máj. 25. 10:28
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Ne haragudj de madarat tolláról, embert barátairól. :(
2012. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt múltkor egy hasonló kérdés, ott is az volt a pasi véleménye, hogy pasi csalhatja a nőt, de fordítva már nem..
2012. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2012. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az én párom az első ilyen után nemigen szólna a "barátaihoz". Volt már h a haverja elkezdett piszkálni és inkább leléptünk mind a ketten. Az h mindenki csinálja csak egy jó szöveg h az aki megteszi nyugtassa a lekiismeretét (de mit is beszélek. az ilyennek nincs is). Próbálj megbízni a párodban a srácoknak meg egyértelműen add a tudtára h nem kívánatos személyek a te társaságodban.

Ez meg h a pasinak szabad a nőnek nem..... hányni tudnék ettől. Volt egy ismerősöm. Fűvel-fával csalta a barátnőjét, de ha a csaj csak ránézett valakire már balhé volt. Undorító egy felfogás. Azt hiszik h ők többek mint a nők, pedig nem. Sőt egy jó kapcsolatban mindkét fél egyenlő.

Nyugi ha a barátod tényleg olyan normális akkor nem tudják rosszba vinni. Sőt lehet ha megbeszéled vele ezt a dolgot akkor változik a helyzet

2012. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!