Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ez a páromtól?...

Normális dolog ez a páromtól? Kezdek a sírás határán lenni.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudni kell, hogy gyereket akarunk a párommal, eljött az idő minden adott.

Viszont mostanában azt hallom folyton, hogy figyelmetlen vagyok, nem figyelek oda (azt érezteti, így nem lehet gyerek)

Olyan helyzetekre gondolok, hogy véletlenül nem tekerem rá a masszás olajat és kiömlik. Megkaptam arra is hogy figyelmetlen vagyok, mivan ha a gyerekre önteném ha most lenne.

Meg pl ma: Beszéltünk telefonon és úgy hallottam az egyik haverja vissza ismétli amit mond és elmosolyodtam. Na most is megkaptam, hogy nem figyelek és csak neki járhat 100felé az agya, én nem tehetem meg, mindkét szülő nem csinálhat ilyet.


Normális hogy így viselkedik?



2012. júl. 19. 15:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%

Talán kicsit beparázott, és rajtad csattanik a dolog.

Eszedbe jutott, hogy leülj vele, és megbeszéljétek ezt?

2012. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem normális. Nekem is igencsak rosszul esne. Próbáld meg vele ezt megbeszélni. Ha nem megy, lehet el kéne gondolkoznod rajta, hogy lehet, hogy mégsem ő az igazi.
2012. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fél az apaságtól,talán még nem készült fel rá igazán,beszéljétek meg.
2012. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
42%
hány évesek vagytok? 16?
2012. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy hisztis, és csak te hisztizhetsz, mert mindkét szülő nem csinálhat ilyet. ;-) Hátha kapcsol.
2012. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Próbáltam persze. Azzal indokolja, hogy elég ha neki ár 100 fele az agya, én legyek figyelmes, hiszen ha megszületik a gyerek....
2012. júl. 19. 15:34
 7/40 anonim ***** válasza:
91%
Én tuti felfüggeszteném a babaprojektet. Tapasztalatból tudom, hogy az egyre sűrűsödő hülye megjegyzésekből lesznek a később bántó, irritáló és sértő beszólások, később veszekedések.
2012. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
A párom 33 én 23.
2012. júl. 19. 15:35
 9/40 anonim ***** válasza:
21%
Nem vagy kicsit túlérzékeny, kedves kérdező?
2012. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Te meg mondd meg neki, hogy nem magadnak szülöd a gyereket, szóval ő is figyeljen oda, ha már apa akar(?) lenni. Olyan mintha azt sugallná, hogy teljes mértékben te leszel a felelős a gyermeketekért.
2012. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!