Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptam egy törpenyuszit, és...

Kaptam egy törpenyuszit, és nem tudom mi van velem, de féltékeny vagyok anyukámra amikor ő foglalkozik vele. Mit tehetnék? Tovább lenn

Figyelt kérdés
anyukám háztartást vezet úgyhogy egész nap otthon van, és folyamatosan tud vele foglalkozni,meg látszik rajta ,hogy ért az állatokhoz és gyorsan megkedvelteti velük magát.És ezt a nyuszit én kaptam azt szeretném,hoyg hozzám kötődjön, engem szeressen a legjobban, de sajnos csomószor suliba vagyok,és így nincs annyi időm, meg én kevésbé értek hozzájuk, mert ez amolyan "anyasági" ösztön ahogy anyukám szereti, és én is ezt szeretném elérni, meg azt ,hogy ne legyek rá féltékeny amikor ő foglalkozik vele. Mit tegyek? 20/L

2012. jún. 4. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Na jó, most biztos le leszek pontozva, de amikor olvastam a szöveget azt gondoltam, hogy egy 11 éves kislány jött ide panaszkodni. Ne viccelj 20 éves vagy...
2012. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D:D:D: bazz
2012. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
legjobb lesz ha édesayád hozzáértő kezei fogják a nyulat, kifilézik és főznek belőle egy jó paprikást :D akkor az egész családé lesz a nyúl a tied lehet az egyik combja :D a szőréből meg varj egy sapkát anyukádnak :D
2012. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok..ha anyém nagyritkán kijön a lovardába a lovamhoz és elkezdi simogatni meg foglalkozik vele..és ilyenkor olyan féltékeny leszek:| am meg sztem délután foglalkozz vele sokat,meg próbáld leküzdeni a féltékenységet.a nyulak nem annyira ragaszkodóak:) de amikor otthon vagy adj neki vmi kis jutalomfalit,meg simogasd,foglalkozz vele jó sokat,csinálj vele olyasmit amit anyud nem :) vagy mond meg neki h anyu! ne foglalkozz vele sokat mer az enyém! :D
2012. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
így van. FIZESD LE A NYULAT!!!!
2012. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Viselkedj felnőtt módra, ha már 20 éves vagy és nem egy hisztis 11 éves.
2012. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem az elején hogy ezt egy gyerek írta....:D Hosszú út áll még előtted mire felnősz...:D
2012. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
:DD
2012. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hisztiz
2012. jún. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
B+. Nálunk a nyúl úgyis hozzám kötődik, hogy hosszú hetekig nem vagyok otthon. Miért? Mert az én stílusom jobban bejön neki, mint a férjemé. Másrészről a nyúl egygazdás állat, szóval lehet, hogy már veszett fejsze nyele.
2012. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!