Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a párom viselked...

Mit gondoltok a párom viselkedéséről?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem felnőtt emberek vagyunk és számomra is kellemetlen, hogy ilyen kérdést tettem fel!

A problémám az, hogy mostanában folyton a facebook miatt veszekedünk a párommal. Pontosabban én veszekszem vele. Egyébként is herótom van a facebook-b*ziktól, de hogy pont a páromtól kell elviselnem az meghaladja a képességeimet.

Észrevettem, hogy állandóan újabb és újabb nő ismerősei lesznek, fogalmam sincs honnan gyűjti be őket. De ezek mint a piócák megrohamozzák az adatlapját, irogatnak neki. Kirak magáról egy képet. (Persze olyat nem, amin együtt vagyunk) Csak megáról! Már egyből jönnek a lájkok, kommentek, hogy ilyen jó pasi meg olyan jó pasi…( Állítom, ezt élvezi!) Mintha innen gyűjtené az önbizalmát. (27 éves a szememben meglehetősen szánalmas ez a viselkedés, de a kérdés szempontjából ez mellékes)

Ami még szemet szúrt, hogy ezek az újabb „nő” ismerősök az a kategória, akikről ránézésre látszik, hogy végtelenül ostobák, olcsók és közönségesek és ráadásképpen még szépnek is képzelik magukat. Azt nem tudom elképzelni, hogy ezek bejönnének páromnak, azt meg plána nem hogy esetleg az egyik ilyennel megcsalna. Mivel egy józan ítélőképességű férfinak soha nem kellenének ilyenek. Komolyan mondom minden túlzás nélkül, hogy a vicc kategória az egész.

Párom azt akarja beadni nekem, hogy ezek a csajok csak úgy megtalálják őt és szerinte nincs abba semmi, ha kommentelnek neki. És egyébként is rondák és örülnek, hogy egy pasival több lett az ismerősük.

Azt persze párom nem fogja fel, hogy ez számomra iszonyú megalázó. Vagy lehet nem érdekli vagy már nem tudom mit gondoljak. Azt tudom, hogy szerintem 4 év után nem ezt érdemlem és a felnőtt párom igazán viselkedhetne felnőttként.

Sajnos kezdek kiábrándulni belőle!

Szerintetek miért csinálja?


2012. júl. 19. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Eskuszom mintha en irtam volna.... parom 32 eves, es ugyanez van, es ot is allitolag megtalaljak, es semmi nincs abban ha kommenteket irogatnak a kepehez... Ok, tenyleg jo pasi, de akkor is. Engem zavar, de kezdem megszokni. Kulfoldon elunk, o sem magyar, nala meg az lehet ok, hogy o alapbol ilyen nyitott jellem, tenyleg barkivel ugy beszel mintha ismerne.

SZerintem nalatok lehet benne amugy ilyen onbizalom szerzes talan. A pasik amugy sokkal hiubbak mint a nok! Amig Veled van, teged szeret, addig te leszel az elso, mindenki mas akivel dumal egy senki, ezt ne felejtsd el! Ezt nekem is tanacskent mondta egyszer valaki, es igaza van.

2012. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Engem is betalálnak ismeretlen férfiak.Naponta túlzás nélkül 5-6.Tehát ez sem lehetetlen, az ilyen csajok még nyomulósak is. Persze,hogy élvezi,hiszen férfi :)

az én párom abban sem látott problémát,hogy egy hasonló kegyetlen buta lány írogat neki ő meg tökéletesen elbeszélget vele.De aztán mondja,hogy nagyon buta, sőt azt is meséli,hogy miket ír.Ha nem féltékenykedtem volna, még meg is mutatta volna, de büntiből nem :D

Bízzál benne, esetleg most egy kicsit többet adj magadra, ne vitázz vele ezekért. Tudod,akit lehet azt úgyis viszik, akit nem úgyis marad.:) Nekem is megalázó volt, sőt a kislány még fényképeken is bejelölgette (olyan képeken,hogy lefényképezte a kiscsaj a citromos sörét pl.)

2012. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 gelazso ***** válasza:
53%

szomorú ,de nem találja benned azt amit a virtuális világban talál.

elég ok hogy leülj vele beszélgetni és kérdezd meg

te vagy azok a nök a neten. aztán dönts és menj, ha kell

2012. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nincs fészbukom és barátnőmmel is megbeszéltem,hogy neki se legyen.

Mai napig nem tudok rájönni az értelmére :D

2012. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Egyre gyakrabb az ilyen fasbukos kerdes. Fel kene fogni az embereknek, hogy ez csak egy weboldal, csak virtualis az egesz. (noverem is azon van kiakadva, sirva mondja nekem, hogy parom nem jelolte be....majdnem elnevettem magam)

Ne is torodj azzal, hogy hany csaj irkaszik neki, te is csinald ugyanezt, mint parod. Felraksz csak magadrol olyan kepeket, amire ra lehet fogni, hogy szexi, de akar mondhatod ra azt is, hogy semmi nincs rajta, csak egy kep.

Egyebkent meg nem tudom, de be szokta jelolni magat rajta?

Amiota bejelolom, hogy ki van a kepen, ezerrel jonnek a lajkok, olyanok, akiket eletemben nem ismertem. Megduplazodtak a lajkjaim szama. Ugyhogy azon agyalok, hogy leallok a bejelolgetessel. Engem kicsit zavar, hogy szamomra ismeretlen emberek latjak a kepeimet, amik nem engem abrazolnak, hanem tobbnyire kislanyomat es egyik rokonomat, ismerosomet. (utalok fenykepezkedni)

Szerintem valahogy tedd tul magad ezen, tanuld meg elfogadni, hogy virtualisan megbamuljak a pasidat... probald meg a vicces vagy jo oldalat nezni a dolognak, fogd fel lazan. "a, szoval jol valasztottam, masoknak is tetszik ez a pasi, akkor nem lehet rossz" vagy "haha, ez az en pasim, ugye milyen jo, de nem kapod meg"

Vagy csak ugy lazan tegyel fel egy kepet, ami teged meg ot abrazol, egy olyan kepet, amirol sut a szerelem, majd oszd meg az idovonalan. Igy azt majd latjak a csajok is:D

2012. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

En is par kapcsolatban elek ,es nekem is van Facebookom,.es hidd el hogy valoban olyanok is ismerosnek jelolnek akit soha eletembe nem lattam,.na ez pesze mar a szemely tol fugg az is hogy vissza -e igazolja a masikat!!en pl nem szoktam,.es tobbnyire ferfiak szoktak!!

Mond meg a parodnak azt amit erzel,.veszekedessel ugysem mesz semmire sem,.ha pedig a szep szobol nem ert,akkor ebbol elobb utobb nagyobb problemaitok lesznek,.es az hogy nem rak fel kettotokrol kepet ,az talan azert van hogy ne lassak hogy kapcsolatban van ,es lehet hogy elvezi azt hogy nok tobbsege rajong erte!!teljesen jogos a felindulatod,.ezek szerint tobbet er neki a Facebook mint a te lelki vilagod !!

2012. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Megértelek,de a párod férfi.És ők,a férfiak ezeket a dolgokat/nő ügyeket teljesen lekezelik,nem értik.Olyan egyszerűek.Nem veszik az adást,hogy ez számodra megalázó. Nem fogják fel.Pl megkérdezed ki ez az xy.Erre az a válasza:nem tudom,a 26. valakinek a valakije.Vagy épp azt mondja:fogalmam sincsen.Féltékenykedés:"jaj,ugyan már,drágám nézz rá milyen ronda". Látod ilyen a férfi agy.
2012. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van veled mert Téged szeret, innentől a ringyókkal csak az egoját növeli:)

Na és a pasik miről híresek? Persze, hogy erről. Szeretik a bókokat, de biztosan téged lát Nőnek:)

De ha mégegyszer nyugodt állapotba megbeszéled vele, lehet komolyan venné. De úgy mondd neki, hogy érezze rajtad, nem vagy féltékeny, nem érdekel különösen, de szeretnéd tudni, merre vagytok, vagy vagytok-e még valamerre.

2012. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,véletlen küldtem el.(23:00-ás)

Folyt.Ezt vagy próbálod elviselni,vagy beszélsz vele.De ugyanakkor én azt gondolom,ilyen miatt nem kell szakítani.Egy kapcsolatban vannak hullámvölgyek.Ezeken túl kell lépni,ha ilyet nem bír ki a kapcsolatotok,akkor az nem elég erős.

2012. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jajj ilyen neki is volt. Egy nagyon értelmes "csaj" feltöltette gyakorlatilag a melleit és bejelölte páromat rajta! Persze, azt amint észrevette törölte is. (De akkor is látták közös ismerősök, szerencsére én nem szembesültem a képpel. Párom gyorsabb volt.


Azért gondolom, hogy ez önbizalomszerzés lehet nála, mert egyszer elejtett egy félmondatot azzal kapcsolatban, hogy őt senki nem veszi észre, ha együtt jelenünk meg valahol. Mindenki csak velem foglalkozik és engem dicsérgetnek. Ez szerintem nem igaz, jó pasi, ad magára. ÉS azt nem tudom megérteni, hogy ha ilyen igénytelen és ronda nők lájkolják az számára annyira jó érzés lehet?!? Nem vagyok neki elég én?

2012. júl. 19. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!