Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a párom viselked...

Mit gondoltok a párom viselkedéséről?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem felnőtt emberek vagyunk és számomra is kellemetlen, hogy ilyen kérdést tettem fel!

A problémám az, hogy mostanában folyton a facebook miatt veszekedünk a párommal. Pontosabban én veszekszem vele. Egyébként is herótom van a facebook-b*ziktól, de hogy pont a páromtól kell elviselnem az meghaladja a képességeimet.

Észrevettem, hogy állandóan újabb és újabb nő ismerősei lesznek, fogalmam sincs honnan gyűjti be őket. De ezek mint a piócák megrohamozzák az adatlapját, irogatnak neki. Kirak magáról egy képet. (Persze olyat nem, amin együtt vagyunk) Csak megáról! Már egyből jönnek a lájkok, kommentek, hogy ilyen jó pasi meg olyan jó pasi…( Állítom, ezt élvezi!) Mintha innen gyűjtené az önbizalmát. (27 éves a szememben meglehetősen szánalmas ez a viselkedés, de a kérdés szempontjából ez mellékes)

Ami még szemet szúrt, hogy ezek az újabb „nő” ismerősök az a kategória, akikről ránézésre látszik, hogy végtelenül ostobák, olcsók és közönségesek és ráadásképpen még szépnek is képzelik magukat. Azt nem tudom elképzelni, hogy ezek bejönnének páromnak, azt meg plána nem hogy esetleg az egyik ilyennel megcsalna. Mivel egy józan ítélőképességű férfinak soha nem kellenének ilyenek. Komolyan mondom minden túlzás nélkül, hogy a vicc kategória az egész.

Párom azt akarja beadni nekem, hogy ezek a csajok csak úgy megtalálják őt és szerinte nincs abba semmi, ha kommentelnek neki. És egyébként is rondák és örülnek, hogy egy pasival több lett az ismerősük.

Azt persze párom nem fogja fel, hogy ez számomra iszonyú megalázó. Vagy lehet nem érdekli vagy már nem tudom mit gondoljak. Azt tudom, hogy szerintem 4 év után nem ezt érdemlem és a felnőtt párom igazán viselkedhetne felnőttként.

Sajnos kezdek kiábrándulni belőle!

Szerintetek miért csinálja?


2012. júl. 19. 22:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

2. vagyok

jaj ne dramatizáljátok túl. a férfiak nem gondolnak bele ,hogy ez nekünk rosszul esik. sőt, hisztinek fogják csak fel,ha szóvá merjük tenni.


nem csalta meg, csak jól esik neki,ha fényezik. ennyi :)


ha bejelölöd magad egy képen, automatikusan kidobja a képedet az üzenőfalra. Mindenki látja,majd ha valaki be is lájkolja, akkor meg az összes ismerőse láthatja az üzifalon,hogy "XY kedveli YX fényképét." és ugye itt megjelenik a te fényképed :)

2012. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egyszer olvastam egy cikket a jövő állásai címmel. Az arról szólt, hogy a jövőben külön ág fog foglalkozni a közösségi oldalakon sérült emberekkel, mert olyan szinte beletudja magát élni az emberek.

Ez nálatok még azért nincs de persze, hogy tetszik neki, hogy lányok írnak neki, főleg ha visszahúzódó típus.

Próbáld elmondani, hogy ez nem vicces számodra és, hogy tényleg mennyire bánt.

2012. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

szintén második.

Nőből vannak azok is, innentől kezdve jól is esik neki.:D

2012. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Az, hogy csak úgy a nagyvilágból bejelölgetnek ismeretlenek azzal én is tisztában vagyok. Engem is megtalálnak, de eszem ágában nincs olyat elfogadni, akit nem ismerek. Minden nap kapom ezeket a "böködéseket" vagy miket...semmi értelmét nem látom, ezekre sem reagálok. Ismeretlenek nem láthatják a képeimet csak a profilt kicsibe.

És ha én megkérem páromat ezerszer, hogy ne csinálja ezt. Ne jelöljön vissza olyanokat akiket nem ismer, és ne válaszolgasson már ostoba, igénytelen nők kommentjeire és üzeneteire, akkor azt miért nem tudja megtenni értem?

2012. júl. 19. 23:11
 15/19 anonim ***** válasza:
sajnos úgy látszik nagyobb nyomot hagyott benne,hogy észre sem veszik melletted mint gondolnád. így kicsit egálba érzi magát.
2012. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Már meg is csalt.
2012. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

ma 23:16 És ez ellen én mit tudok tenni? Én szoktam őt dicsérgetni, tőlem kap elismerést. Én soha nem kaptam tőle, még akkor sem amikor nagyon szükségem lenne rá, mert nem érzem magam túl jó passzban..akkor is annyival elintézi, hogy "úgyis tudom hogy jól nézek ki!"

Mellette nemcsak, hogy egyre kevesebb önbizalmam van, nem kapok dicséretet még meg is aláz ezzel a facebook szórakozásával.

Legalább is én így élem meg.


És pont ma gondolkodtam rajta, hogy igazából közös képet se akarok feltölteni, és bejelölni rajta őt..mert akkor kb. olyan kommenteket tudok elképzelni, hogy "nem is mondtad hogy barátnőd van" amiből ugyancsak én jönnék ki rosszul.

Egyszerűen az agyamra megy, hogy ilyen dolgokkal kell foglalkoznom és dühös is vagyok páromra emiatt!

Szerinte pedig akik fontosak úgyis tudják, hogy évek óta együtt vagyunk a többi nem számít.

2012. júl. 19. 23:27
 18/19 anonim ***** válasza:

23:16 vagyok-

Töltsd csak fel, a lánykák hagy tudják,hogy hol a helyük ;)

Tudom, én is ezt csináltam :)))

Sajnos nem tudsz tenni semmit, mert nem te okoztad neki,inkább úgy mondanám hogy"miattad van" és most így próbál kiteljesedni és ez rajtad csattan sajnos.

2012. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én annyira megértelek. Az én barátom is facebookon élte ki magát egy éve. Szerencsére ő nem az üzenőfalon, hanem csak üzenetben írogatott mindenkinek szép dolgokat, amit én véletlenül megláttam, mivel mikor nálunk volt megnyitva hagyta a gépemen. Ráadásul olyanoknak írogatott, akik engem is ismernek. Ez annyira megalázó volt, hogy vajon mit gondolnak most rólam, meg a kapcsolatunkról. De a barátom egyszerűen nem értette mi bajom. Nem fogta fel a lényeget, és nem értette mi rosszat tett. Ő nem akart engem megbántani, csak a "szája jár". Lehet, hogy a te párod sem érti a lényeget.
2012. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!