Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan nem bízom benne?

Baranka kérdése:

Jogosan nem bízom benne?

Figyelt kérdés
Egy ismerősőm akivel bő 10 éve ismerjük egymást egy jósnő zsarolása miatt meglopta a szüleit és az apósát. (ékszereket lopott el). Azóta megrendült benne a bizalmam. Félek a társaságában lenni, nem szeretem be engedni a házamba. Jogosan érzek így? Ti bíznátok bárkiben is egy ilyen eset után? Vagy szakítsak meg vele minden kapcsolatot?

2012. júl. 20. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem bíznák benne. Nem szeretem a tolvajokat
2012. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit túl racionális vagyok, de én eleve nem bíznék egy olyanban aki hisz egy "jósnőnek". Az meg hogy a saját családját meglopta...
2012. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem jó nagy butaság hinni jósnőnek!!! Szerintetek, hogy szakítsam meg vele a kapcsolatot?
2012. júl. 20. 16:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is ezen voltam kiakadva, hogy a saját családját meglopta. És még csodálkozik, hogy az anyósa nem bízik benne......
2012. júl. 20. 16:22
 5/8 doryka1234 ***** válasza:
Mondd el neki őszintén, mit gondolsz a tettéről és hallgasd meg az ő véleményét, lehet, hogy ha elmondod neki mekkora hülyeséget csinált, jobb belátásra tér. Csak egyszer próbáld meg, persze ha ez az ismerős jelent neked annyit.
2012. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jelent ez az ismerős ennyit, hogy próbáljak beszélni vele. De más ügyben kérte a véleményemet és sosem hallgatott rám. Olyanok voltak a tanácsaim mint a falra hányt borsó.
2012. júl. 20. 18:20
 7/8 doryka1234 ***** válasza:
Értem. És erről a témáról már beszéltél vele? Egyszer próbáld meg, aztán ha nem hát nem. Mindenkinek jogában áll elcseszni a saját életét az ő kívánsága szerint.
2012. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak akkor beszéltünk erről a dologról amikor napvilágra került ez a dolog. Akkor köpni nyelni ne tudtam. Azóta nem került szóba.
2012. júl. 21. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!