Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan csinálta...

Szerintetek jogosan csinálta a párom, amit csinált?

Figyelt kérdés

Múlt héten a nagy meleg miatt már nagyon vártam a hétvégét, hogy elmehessünk vízpartra.

Össze is készültem, már előző este behűtöttem innivalót, aznap szendvicseket csináltam, összepakoltam.

Páromnak kikészítettem tiszta ruhát, mert ha nem készítem ki, hetekig jár ugyanabban...

Induláskor kiderült, hogy a nadrág amit kiraktam, nem megy fel rá, bár pár hete még jó volt rá, és az ing se tetszett neki, pedig együtt vettük.

Ezen kiakadt, mert még sürgettem is, hogy érjük el a buszt, nagyon lassan tud összekészülni, sokszor ténylegesen nekem kell mondogatni, hogy mennyi az idő, de ezeket persze kötekedésnek veszi....

A lényeg, hogy annyira megsértődött, kiverte a hiszti, hogy ő nem megy sehova.

Én ekkor ideges lettem, elkezdtem kiabálni, de egy másik szobában, csapkodtam az ajtókat. Az volt a bajom leginkább, hogy ennyire készültem elmenni, és otthon kellett maradnom a dög meleg lakásban, egész héten otthon rohadtam, csak hétvégén tudunk elmenni strandolni.

Erre ő kihívta a rendőröket !?!?!

Ki is jöttek, majd el süllyedtem a szégyenben, a házbeliek is láthatták a rendőrautót, és a neveket is hallhatták, amiről a rendőrök beszéltek.

Csak pár kérdést tettek fel, nagyon megalázó volt a helyzet, más is veszekszik otthon, csapkod, ideges...

De lehet, hogy az élettársam röhögtette ki magát a rendőrök előtt, nem tudom, hogy ez mennyire volt normális dolog.

Eszembe jutott, hogy ezek után el kéne költöznöm, mert nem normális ember.

Azzal magyarázta, hogy még nem látott ilyennek, és megijedt......



2012. júl. 10. 10:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Költözz el. Most.


Ilyen alapon engem a hadseregnek kellett volna már elvinnie. Úristen.

2012. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Ez az ember beteg, ha képes egy veszekedés miatt rád hívni a rendőröket hát akkor dögöljön meg egyedül.
2012. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Ez de durva.Egy szóváltásért kihívni a rendőröket saját párjára?Szerintem gondold át ezt a kapcsolatot elég fura párod van.
2012. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
61%

Jót nevettem kívülállóként a sztorin (bocsánat érte) :)


Én is elgondolkodnék a továbbiakon.


Bár azért azt felvetném, hogy amennyiben egy pasi írja ezt, akkor rögtön felmerül a dolog, hogy lehet meg is ütötte volna a nőt, és ő csak ezt megelőzve hívta ki a rendőrséget.

2012. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

na,akkor nálunk mindennap jöhetnének a rendőrök:)

Neharagudj,de akkor semmi esze nincs a párosnak ha rád hívja a rendőröket,mert ideges vagy:)

Nem élnék vele egy percet sem tovább az tuti:)

2012. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
A párod rendesen behisztizett ráadásul kihívni a rendőrséget egy veszekedés miatt majd azzal magyarázni, hogy megijedt eléggé gyerekes. Teljesen megértelek, hogy kiakadtál, hisz készültél, bele adtál mindent erre a párod meghülyült. Ülj le vele beszélni, mond el neki, hogy ez a viselkedés nem lesz így jó és változtasson rajta. Ha pedig nem használ a beszélgetés, akkor lehet, hogy célszerűbb lenne olajra lépni. Persze tájékoztasd erről mielőtt rendőröket küld utánad és kihívja a Kék fényt.
2012. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

4. igen, ezt is mondta, amit írtál, hogy nem akart megütni vagy valami, nem tudta meddig tart nálam a dolog.

ő még állítólag nem látott ilyet, a szülei nem veszekedtek otthon ennyire. Pedig azért nem bántottam senkit és semmit, én már sok veszekedést láttam.

A többieknek is köszönöm a választ.

2012. júl. 10. 11:10
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
Hogy ez mekkora egy Taigetosz-pozitív :D
2012. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
37%

"elkezdtem kiabálni, de egy másik szobában, csapkodtam az ajtókat"


Én ezt kiemelném, mert csak a kérdező párja volt ennek tanúja, és ki tudja, mit csinált még a kérdező. A semmi miatt biztosan nem hívnak rendőrt, nyilván megijedt a férfi, hogy a kérdező kárt tesz magában vagy a berendezésben, esetleg még felindulásában benne is.

Vagy csak egy férfi követhet el ilyesmit hirtelen felindulásból, nő nem?

2012. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%

" amennyiben egy pasi írja ezt, akkor rögtön felmerül a dolog, hogy lehet meg is ütötte volna a nőt, és ő csak ezt megelőzve hívta ki a rendőrséget."


Na ezt hívják előítéletnek, persze, mert minden férfi aki dühös az előbb utóbb ütni fog mi?

2012. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!