Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap összekaptunk nagyon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap összekaptunk nagyon. Nem bízom és hazudik? Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A páromnak 1 hónapja 4 ezerrel töltöttük fel a mobilját. A lényeg az, hogy állítólag csak velem sms-ezett és engem hívott. Kiszámoltuk 43 forintos perc- és sms díja van egységesen. Tegnap óta nincs pénz rajta neki. Kijött az, hogy lenni kéne neki legalább 400 forintnak! Engem persze nem zavar ha a barátnőjével vagy akárki családtagjával sms-ezik, de a helyzet az, hogy ő azt mondta nem írt senki ilyennek. Na de akkor hol az a 400 forint? Elkezdett sírni. Mondtam neki, hogy egyzerű a megoldás. Mivel nem bízom benne most, megnézzüök az egész kimenő és bejövő hívásait a vodánál... mire ezt kimondtam elkezdett nagyon sírni, hogy ne nem akarja meg bármit meg tesz csak azt ne... mondom de ha csak nekem írtál akkor mi a baj? Azt mondta az, hogy nem bízol bennem a szavamra nem adsz. Na hát hozzá teszem, hogy a múltja sáros. Engem a kapcsolatunkban megcsalt, a volt pasijával sms-ezett sokáig le is feküdt vele, leszopta stb... Megbocsátottam, de ez megütött, hogy nyilván mással sms-ezik és az nem egy kedves barátnő és családtag, hanem vagy a volt pasi megint akivel utoljára februárban volt dolga vagy valaki más... tudom nincs jogom megnézni az ő híváslistáját, de most legyek palimadár? mit tegyek? segítsetek kérlek, nem akarok megint pofára esni, mert nekem ez nem stimmel!

21/F


2011. dec. 1. 09:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézd meg a híváslistáját szerintem... Jobb lenne tőle? Ha kiderül, hogy hazudott, mit teszel? És ha az derül, hogy igazat mondott? Semmi sem változik tőle, te ugyanúgy nem fogsz benne megbízni, és ez így nem működhet... Ha nem tudod magad túltenni azon, ami történt (megértem, én sem tudnám), akkor inkább szakíts, hogy ne mérgezhesse meg a jövőt is...
2011. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha valóban olyan a múltja, mint amit leírtál, akkor én megkérném, hogy nézzük már meg azt a listát. Ha nincs rajta olyan hívás, SMS akkor nem kell mitől féljen. Azt meg, hogy nem bízol benne és nem adsz a szavára, megértem. Alapos okod van rá. Egyébként akkor ő sem mondta volna, hogy bármit csak azt ne (mármint a list), Ezt nem a bizalom, hanem az igazság miatt mondta szerintem. Én javaslom nézd meg a listát. Te legalább megkérted, fordított helyzetben ő biztos megnézné a listádat, üzeneteid, böngészéseid előzményét. Nekem volt ilyen barátnőm, aki nézte a netes böngészéseimet, üzeneteimet a tudtom nélkül. Nem zavart, mert úgyse talált volna semmit, pedig nem adtam neki okot erre a viselkedésre.
2011. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Figyelj! Megcsalt, te megbocsátottál. Ha nem próbálsz bízni benne, megette a fene. Ez másképp nem működik. Tönkremegy a kapcsolatotok, ha folyamatosan kétségeid vannak, vajon igazat mond vagy sem.

És ne haragudj, de az elég durva, hogy számolgatod a percdíjakat, mennyit telefonált, mennyi sms-t küldött stb. Higgy neki. Ha meg nem hiszel, akkor hagyd ott. Igazából csak azt nem értem, hogy miért vagy még mindig vele, ha nincs meg a bizalom. Jó ez így neked? Szerintem nem.

2011. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi. második válaszoló, nagyon komolyan állítom, volt olyan, hogy kocsiban szopott le valakit meg ott vesztette el a szüzességét, ezt ő mondta el anno... hogy lehetne megnéznem a listát? neten át megtudom vagy menjek be? ha hazudott a csomagja várja és kirakom a lakásomból ez tuti!
2011. dec. 1. 09:24
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Oké, megnézed a híváslistát, hazudott, kirakod. Ez így tiszta ügy. És mi van, ha nem hazudott? Megy minden tovább, majd a következő gyanús jelre ismét ugrasz? Mi értelme van ennek, mondd már meg. Szerintem szakíts vele, és keress olyat, akiben maximálisan meg tudsz bízni. Ez így úgy sem fog működni. Előbb-utóbb szakítás lesz a vége.
2011. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szerintem te nem tudod megnézni az ő híváslistáját a Vodafonnál, mert senkinek nem adnak ki másik személyről adatokat.
2011. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az ő beleegyezése nélkül nem nagyon tudod kikérni a listát. Az utolsónak. Ha kiderülne, hogy nincs mitől aggódni én megbíznék benne utána. Biztos nem kutatnák többet a személyes levelezései, üzenetei közt.
2011. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ezt mondtam neki. erre csak sírt, hogy nem igaz, hogy nem bízok a szavába! de utána bíznék nagyon is...
2011. dec. 1. 09:35
 9/17 anonim ***** válasza:

09:32!

Tudod, a kisördög mindig ott bujkál az emberben, soha nem lesz a bizalom a régi. Engem is csaltak már meg, 8 év párkapcsolat után. Én nem tudtam megbocsátani, mert többé nem tudtam volna megbízni benne. A legkisebb gyanús jelre ismét ugrottam volna. Sajnos ez ilyen.

2011. dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igazad lehet...

Nekem még nem volt olyan kapcsolatom, ahol a lány megcsalt volna és együtt maradtunk volna. Megcsalni megcsalt, de ki is adtam az útját rögtön, bármennyire is szerettem.

2011. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!