Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan szóltam be anyámnak?

Jogosan szóltam be anyámnak?

Figyelt kérdés
Nem normalis az amit o csinal, ilyet az idegbetegek csinalnak. Ordibalkozik, karomkodik, csapkodja az ajtot naprol napra. A kutyat(bichon frise) allandoan veri pedig az a kutya semmi rosszat nem csinal. Enni nem ad neki, mert h sokat kakal. Itt fekszik mellettem, de annyira korog a gyomra! 37 hetes terhes anyam, es allandoan idegbajoskodik a semmiert. Most is verte a kutyat a semmiert es annyira felboszantott mar h azt mondtam neki : neked minek a gyerek azt is ütni vágni fogod? Erre ő : fogd be a pofàd!
2012. júl. 10. 23:28
1 2 3 4 5
 1/41 harmincharom válasza:
90%
szerintem igen.
2012. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
Szegény kutya..egész életében ezt csinálta vele édesanyád,vagy csak most terhesen? Lehet új gazdit kellene keresni neki,mert nem fogja tudni ezt feldolgozni,tudom hogy szereted de neki így szenvedés. Gondold meg:S
2012. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%
Küld el pszichológushoz, hátha segítene neki. Szembesíteni kellene a tetteivel, mert ez nagyon nem normális.
2012. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%
Szegény kutyus.., sajnálom, de mi lesz a babával??
2012. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
89%
Igen jogosan szóltál be de én azért nem ilyen szépen reagáltam volna rá . Egyébként így csak a szegény kutya szívja meg hogy folyton ok nélkül bántják úgyhogy lehet hogy el kéne ajándékozni egy közeli ismerősnek ahol tudsz találkozni a kutyával .
2012. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom, h mar mit csinaljak. Velem is ilyen, iranyitani akarja az eletemet, pedig mar nem vagyok kisgyerek(21). A paromat utalja a semmiert, pedig sok lany lenne a helyembe h valaki igy szeressenek, mint a parom engem. Anyam meg csak : barcsak megdoglene, ilyen rohadek, nem is ember meg meg sorolhatnam, h mit mond a paromra. Elkoltozni sajnos nem tudok itthonrol, mert barmennyire is elszeretnek innen menni sajnos nincs munkam.
2012. júl. 10. 23:39
 7/41 anonim ***** válasza:
90%
jó de nem válaszoltál a kérdésemre..
2012. júl. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legalább költözz barátokhoz, ideiglenesen, ilyen körülmények között nem lehet élni. Mondd meg neki, hogy visszaköltözöl, ha normális lesz.
2012. júl. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem fogja bantani a kisbabat azt tudom, de akkor is egy idegbeteg es elore sajnalom. Konnyen elborul az agya a semmiert. A parommal babat szertnenk, de ha megtudna akkor minimum az h kitagad.
2012. júl. 10. 23:43
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs munkád, ki tart el? A párod? Talán az anyukádnak gondjai vannak, nem is kicsik. Általában remek , gond mentes életben nem jellemző az idegesség.
2012. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!