Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek anyukámmal?

Mihez kezdjek anyukámmal?

Figyelt kérdés

Már több,mint 10 éve hashajtózik.Állítása szerint máshogy nem tud elmenni nagy wc-zni.Most már ott tartunk,hogy egyetlen egy használatra egy doboz stadalax-ot használ,ma reggel láttam meg,ahogy kiburította maga elé.

Normálisan nem eszik,szép szóra nem hallgat.

Mégis mi tévő legyek?Beszélni vele teljesen felesleges.Milyen "illetékes" embert lehet ráküldeni,akik beviszik ilyen elvonó féleségre,ahol kezelik?Mert ez szerintem már függőség is,nemcsak arról szól,hogy képtelen a nagy dolgát elvégezni.Nagyon-nagyon szeretem az anyukámat és nem szeretném,ha idő előtt meghalna vagy bármi történne vele,a legvégsőkig elmegyek érte..


2012. júl. 20. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Első körben belgyógyászatra vagy gasztroenterológiára kéne vinni az emésztése miatt, meg ennyi gyógyszer után a mája miatt is.

Az elvonó az addiktológia , de amíg nem önszántából megy,illetve beszámítható sajnos nem kezelhetik, tarthatják bent.

2012. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Beszélj a körzeti orvosotokkal, kérd ki a véleményét! Biztosan tud segíteni! Én legalábbis ezt tenném hasonló helyzetben.
2012. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit tenni tudsz, hogy elküldöd vérvételre, valószínűleg kapni fog olyan értékeket amitől megréműl.
2012. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nem egyszer volt tükrözésen,ott nem találtak semmit..
2012. júl. 21. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Vérvételre kérjetek beutalót, ilyenekre: GOT, GPT, Gamma-GT (máj enzimek) Carbamid, creatinin,(vese), ha ezek közül valamelyik emelkedett, akkor az orvos is tenni fog valamit.
2012. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom rávenni,köszönöm! Remélem hajlandó..
2012. júl. 22. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!