Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyukámmal...

Mit csináljak? Anyukámmal nagyon nehezen jövök ki!

Figyelt kérdés

Más szemében a szálkát, magáéban a gerendát sem veszi észre. Ha mondok neki valamit, azt egyből félre érti és a rosszra gondol. Ezért megsértődik. Vele viccelni sem lehet, mindent félreért, megsértődik rajta. Múltkor megkérdeztem hogy mi a rossz tulajdonsága, azért hogy tudja-e? És nem tudta. Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, én be is ismerem őket, de az anyukám nem, és azt hiszi hogy neki nincsenek rossz tulajdonságai. Inkább nem is szólok hozzá, mert mindent félre ért. ://

13/L



2012. júl. 18. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos ilyen a tinikor énis roszba voltam az anyukámmal ebben a korban
2012. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor most szépen ülj le vele,és mondd meg neki ugyanezeket a dolgokat,hogy nem érted miért ért félre mindent,stb..
2012. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De vele egyáltalán beszélni sem lehet. Már megpróbáltam, és elkezdett ordibálni.
2012. júl. 27. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!