Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma egy családtaggal,...

Probléma egy családtaggal, baráttal, ismerőssel?

Figyelt kérdés

Biztos Nektek is van valaki a családban, ismerősi körben,akivel van valami gondotok, valami tulajdonság,ami felett nem tértek napirendre, idegesítő szokás vagy bármi.

Írnátok róla? Ki az illető,mi vele a probléma,hogyan próbálod kezelni?


2012. júl. 21. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

A nővérem dagadt és csúnya.

Nem szeretek vele mutatkozni nyilvános helyen.

2012. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kikerülöm...
2012. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Férjem unokahúga (20 éves) szinte minden nap más pasival fekszik össze. Sokszor volt alkalmam vele beszélgetni, tudja hogy ez rossz dolog, mégis szexfüggő.

A férjem javasolta hogy beszélgessek az anyjával de mondtam neki hogy szerintem eléggé nem normális egy nő, képes lenne bezárni a csajt.

Nem is tudom hogy ezt nekem kéne próbálnom kezelni, vagy hagynom kéne..

2012. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a bátyjám, és azért mert egy erőszakos,aggresszív,önző farok.
2012. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm. A furcsa tulajdonsága, hogy nagyon zárkózott, nincsenek közeli barátai, nagyon sokat van egyedül. Szerintem depressziós, de nem kér segítséget. Nincs munkája, a családom amúgy sem lakik már együtt, felnőttek vagyunk mi, gyerekek, a szüleink elváltak, alig látjuk egymást. Ha írok neki annyi a válasza, hogy még él sajnos(!!!) és keres, de nincs még munkája. Nagyon de nagyon sajnálom és hiába írok neki, alig válaszol. Találkozni sem akar. Nem tudom hogyan segíthetnék neki.

Gyerekkorában nagyon önző volt, állandóan veszekedtünk, minden apróságon, kibírhatatlan volt. Középső gyerekként, gondolom sokszor mellőzve érezte magát. A magába fordulása és a (szerintem) depressziója is innen indulhatott.

Ennyi, azért zavar, mert nagyon szeretnék rajta segíteni, de nem hagyja. A szívem szakad meg, mert igaz, hogy sokszor megbántott és magának csinálta, hogy elszigetelődött, de mégiscsak a testvérem.

2012. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sógornőm: trehány, hazug, kétszínű, igénytelen... Sajnos együtt is lakunk... :S
2012. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Baranka ***** válasza:
Barátnőm. Igénytelen, nem ad magára. Mindig kellemetlen helyzetbe hoz. Múltkor is egy volt szomszédomat láttuk erre ő, hogy ez a szomszéd is hallja " ott a volt szomszédod a 13 számból". Úgy égett a pofám...
2012. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1, de miért, milyen kövér a tesód?
2012. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tesóm:Irígy, féltékeny(nem tudom mire), önző és beképzelt.

Barátosném: Folyton dicsekszik, beképzelteskedik.

2012. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!