Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az új "családtagga...

Mit kezdjek az új "családtaggal"? Vagy csak nekem furcsa az új helyzet?

Figyelt kérdés

Bocsi ha kicsit hosszú lesz...

A párom anyujának lett egy barátja, aki 1 hónap után oda is cuccolt a barátomékhoz,és most ott lakik...mi úgy vagyunk a párommal 1,5 éve,hogy egy hétvégét nálunk, egy hétvégét náluk vagyunk. De mostanában ha náluk vagyunk, úgy érzem,hogy az új "apósjelölt" valamiért nem bír...vagyis úgy érzem,mintha kinézne engem a lakásból,hogy miért vagyok ott,mert ő már marhára otthon érzi magát...meg ha dolgozik a barátom anyuja,akkor meg mindig velünk lóg,bejön a barátom szobájába,ott netezik,és löki nekünk a hülye sztorijait....furcsa az egész pasas szerintem...


A normális válaszokat előre is köszönöm.


21/L


2011. okt. 15. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy oldani akarja a hangulatot, nem?
2011. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
és a barátod mit szól?
2011. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A barátom isteníti, jóba van vele, de szerintem ebben az is benne van,hogy örül,hogy anyukája 12 év után talált valakit.
2011. okt. 15. 20:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne agyalj ezen. Próbálj vele is jóba lenni!
2011. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem szerintem nincs benne. ha tényleg szereti az anyját, valószínű zavarná ha egy hamiskás hapsival kéne együtt laknia
2011. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 bánomisén ***** válasza:

Szerintem neki is fura ez a helyzet és nem tudja, hogyan kezeljen téged, meg az egész szitut.

Most költözött oda a barátnőjéhez és annak a fiához, és ráadásnak kapott kéthetente egy 21 éves fiatal nőt hétvégi "lakótársnak". Ő meg olyan negyvenes pasi lehet, nem?

Szerintem ugyanúgy nem tudja kezelni a helyzetet, mint te.


Dumáljatok egyet erről, akár hármasban is a barátoddal, az biztosan segít.

2011. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, ő 43...


Igen,nekem is furcsa, hogy most ő is ott van...próbálok vele sokszor beszélgetni, de annyira nem megy :(

2011. okt. 15. 20:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbálj megbarátkozni vele. A barátod anyjának is szüksége van egy társra,még ő is fiatal.Majd úgy is kiderül hogy van -e valami gáz a pasival.
2011. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

"Igen,nekem is furcsa, hogy most ő is ott van.."


Ez nem rólad szól. Ha a párodat nem zavarja a pali, akkor mi a gond? Neked van a legkevesebb beleszólásod, hogy ő mit csinál abban a házban. Pláne, hogy lényegében nincs is vele gond, azon kívül, hogy te nem kedveled alapból. Mert az csak belemagyarázás, hogy kinéz téged, stb, mert minden szavaddal azt bizonyítod, hogy ő igenis próbál haverkodni. Neked az a bajod, hogy nem lehettek egymás nyakában a barátoddal a szobájában, mert ő néha bejön. Mint mondtam: ha a barátodnak megfelel, úgysem tehetsz semmit... Megszoksz vagy megszöksz. De valszeg te jössz ki a helyzetből rosszan, tök jogosan!

2011. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

09:45...


Látom a szövegértéssel akadnak kis problémáid,és csak ahhoz van eszed,hogy elkezdj okoskodni:D

Nem akarok beleszólni,hogy mit csináljon a lakásban,épp tanácsot kértem,hogy hogy kezeljem az új helyzetet,mit tegyek a jobb viszony érdekében,mert nem voltam még így...ajánlom,hogy többször olvasd el a kérdést,hogy megértsd ;)

2011. okt. 16. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!