Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, (ha annak ellenére,...

Normális, (ha annak ellenére, hogy nem szimpatizálok a tesóm párjával és ezt tudja is a családom) meg kellett hívnom egy számmora fontos eseményre különben egyedül kellett volna mennem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést....
2012. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most itt mi a kérdés?
2012. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Uff, én sem.

Most melyik időben vagyunk? Jelen, múlt, jövő?

Á, Vissza a jövőbe! :D

2012. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akartam meghívni valahová, de meg kellett hívnom különben a családom nem jön velem. Tehát választanom kellett vagy őt is meghívom vagy egyedül megyek. A kérdés a normális hogy úgymond rám kényszerítették, hogy meghívjam annak ellenére hogy nyilvánvaló volt, hogy nem akartam meghívni?
2012. júl. 21. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem volt szép tőlük szerintem. Már attól is függ miért nem szimpatizálsz vele. Ha egy utolsó tuskó, akkor érthető, hogy nem akarod látni és nem értem miért erőltették. Ha viszont csak szimplán nem tetszik, akkor lehet, hogy csak közelebb akartak titeket hozni. Te ismered a családod, te tudod melyik.
2012. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel a tesod parja, o a csalad tagja. A tesod helyeben en sem mentem volna el.
2012. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális.

De nem tartom azt sem kizártnak, hogy azért kellett meghívnod, mert már Ő tudott róla (valahonnan), hogy lesz majd ez az esemény, ahová ti (te+családod)hivatalosak vagytok.


A tesód párja mit takar? Ha csak barát/barátnő, akkor nem a családod tagja.

2012. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!