Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon egyedül érzem magam,...

Nagyon egyedül érzem magam, pedig van elég sok barátom, csak valahogy azt érzem hogy minden emberi kapcsolatba én adok többet, és senkinek nem vagyok igazán fontos. Mit csináljak? L/18

Figyelt kérdés
Én csak szeretnék egy olyan barátságot, ahol kölcsönösen fontosak vagyunk egymásnak, és ahol nem kell állandóan attól félnem, hogy elveszítem a másikat..Tudom, hogy az emberi kapcsolatok nagyon törékenyek, nem egyszer tapasztaltam már..Lehet, hogy ezért is félek, és az is lehet, hogy másokat megijeszt az igényem egy szoros barátságra, mert mindenki csak haverokat akar?? :(
2011. nov. 21. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátság már rég nem érték. A lényeg, hogy olyan embereket ismerj, akiknek később a segítségével még királyabb cuccokat vehetsz/több pénzed lehet, de addig is jó velük bulizni, mert ismernek fasza nőket akiket könnyen meglehet dugni. :) Ez a mai helyzet, az emberek 99%ánál. Sajnos. Nem tudom mit csinálj, én sem tudom mit csináljak. :(
2011. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 life is beautiful ***** válasza:

csatlakozom. ugyanezt érzem, mindenki úgy gondolja ,hogy minél több annál jobb, én sem értem mire jó ez, ők sem gondolják végig ,ez van sajnos..


a legjobb amit tehetsz ,hogy megragadsz bármi lehetőséget ami adódik, járj el sulin kívül társaságba, ha nem is elsőre, de idővel találhatsz vkit aki hasonlóan gondolkodik mint mi..

2011. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tegyél próbát,amiben a barát segítségére van szükséged.Így meglátod,barát-e a barát.
2014. márc. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!