Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem lehet egyedül?...

Miért nem lehet egyedül? Többi lent, fontos.

Figyelt kérdés
El kellett mennem vásárolni egy multiba. (ez nem a reklám helye) :D és megkértem anyát hogy vigyen el mert nem volt kedvem biciklizni. Ezzel eddig nem is volt semmi gond. Mamámmal anyával és apával élek együtt, és a nagyanyámnak mindig kell mennie velünk (ez egy ilyen mániája). És akkor már apámat sem lehet itthonhagyni. Csak 2 kg kenyér meg 10 zsemlére volt szükségem. És ezért kellett az egész családdal elmennem vásárolni, igaz csak én mentem be ebbe a multiba egyedül, de ezért az egész családnak kellett velem jönnie, ez olyan nem is tudom ez olyan gáz, és mindenkin otthoni ruha volt ami méggézabb. nem tudom miért kell 4 ember ha csak egy megy be... és csak 2 dolgot vettem. Nem értem miért nem lehet anyával menni én meg ő. hogy tudnám erről a hülye szokásáról leszoktatni a nagyanyám, mert igazából apám nem akart jönni de már nem akarták itthonhagyni egyedül -_- Valaki magyarázza meg nekem ezt az egészet mert NEM ÉRTEM! Köszi ;)
2011. jún. 30. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek:P

Am fogalmam sincs, valszeg sehogy, mert nagymamád már nem fog változni, és ha szólsz, hogy ez zavar, akkor meg meg is sértődik...

2011. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
thank :)
2011. jún. 30. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nagyanyádék már nyugdijasok, és keveset mozdulnak ki? Hát én egy éve gyesen vagyok itthon, és nagyon örülök, ha elkisárhetem a férjemet a boltba 1 kg kenyérért, mert ha az ember nem mozdul ki sokat, akkor már ez is beszámolhato egy joizü kirándulásnak!!! Es ne sajnáld tölük. Meg ne legyen már minden égö! Gondolom nem büdösek meg kócosak, az meg hogy az ember nem báli ruhába megy vásárolni, hát istenem!!!
2011. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D de épp ezaz hogy mindig ők mennek én meg maradok itthon hogy megtudjam csinálni a feladataimat pl múltkor meggyeknek szedtem le a kis szárát, és ők meg vidám elmentek vásárolgatni szinte minden héten mennek legalább 3x...
2011. jún. 30. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:

xD bocsi de ez nagyon nagy :D

hát...mindenkinek van egy mániája...

2011. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
legközelebb menny biciklivel:D
2011. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
off :utolsó.xdddddd.
2012. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!