Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ittnon hagytak egyedül, miért...

Ittnon hagytak egyedül, miért érzem úgy h nem vagyok fontos?

Figyelt kérdés

A tegnapi karácsonyunk egy nagy sz*r volt. Anyu kijelentette h ma elmegy a barátjához karácsonyozni(apuék váló félben vannak..),nevelőapu pedig elviszi tesóimat a nagymamához. Engem csak úgy itthon hagytak. Anyu elment reggel,mondta rakjak rendet,tanuljak,és majd délután hív(1-2körül) h átmehetek és akkor csinálunk egy normális karácsonyt. Ebből nem lett semmi,az előbb felhívott h kicsit becsiccsentettek.. meg milyen jól érzi magát,és h akkor menjek át. A barátja 1 órára lakik innen...mire oda érnék.. kb ott lehetnék 1 órát és jönnénk haza.

Ezek után mondtam neki h én meg halálra unom magam itthon egyedül.. és még ő van kiakadva h ne akarjak neki lelkiismeret furdalást okozni.


Nevelőmnek eszébe se jutott volna hívni,a szülei se bírnak kiskorom óta szval..:)


Szerintetek?


2010. dec. 25. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
ismerös érzés. ez ment velem is 18 éves koromig. hány éves vagy?
2010. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kokas Lajos ***** válasza:

Nincs erre hasznos válasz, ha őszinte lennék, csak mégjobban elszomorítanálak. Inkább nem mondok semmit. Én is egyedül vagyok itthon, zenét halgatok, netezem, próbálom elfoglalni magam. a legfontosabb, hogy próbáld meg nem sajnálni magad, mert akkor csak befordulsz. Hány éves vagy?

Itt találsz klassz zenéket! : [link]

Boldog karácsonyt kívánok!

2010. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

15:)

Anyu nem mindig csinálja ezt.. csak ha a barátja szóba kerül akkor képes mindent félrerakni és rohanni hozzá. Tesóimra persze nekem kell vigyázni,tehát a szüneteim is úgy telnek el h itthon ülök. Nevelőm pedig haza se jár csak hétvégére...

2010. dec. 25. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne érezd úgy, hogy nem vagy fontos. MInden ember fontos. Most nagyon nehéz, de próbálj megnyugodni. Gondolj arra, hogy te majd másképp fogod csinálni.
2010. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kokas Lajos ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azt várod el, hogy megerősítsenek abban, hogy nem vagy fontosd a családodnak, de azt gondolom, hogy annál értelmesebb vagy, hogy hazudozzunk neked. Otthon hagytak karácsonykor, ezt nem lehet szépíteni. Te viszont lehetsz ettől erősebb is. Nem kell, hogy ez össze roppantson. emlékezni fogsz rá, ha neked is lesz családod, hogy Te már ne ilyen szülő legyél!!! Fiú, vagy lány vagy?
2010. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!