Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg keresztapámna...

Hogy mondjam meg keresztapámnak, hgoy nem vagyok hajlandó többet nála csicskázni a tűző napon és esőben! , mert most ő a szakmai gyakorlat vezetőm, de hallottam sokan elsunnyogják ezt a csoportból, szóval hogyan vegyem rá, h igazolja nekem oszt csá?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, elnézi-e másoknak, hogy elsunnyogják,mert nálunk is volt olyan tanár egyetemen, aki nem szólt egész félévben semmit a sunnyogóknak, félév végén meg elküldte őket szépen....

Inkább csináld végig, nem fog rosszat tenni.

2012. júl. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De tesz rosszat, mer mással is el tudnám tölteni a nyaramat!!
2012. júl. 22. 08:00
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Ha szakmai gyakorlaton vagy, akkor azt meg kell csinálnod.

Megmondhatod a keresztapádnak, hogy nem csinálod, de akkor ne csodálkozz, ha ki leszel rugva.


A szakmai gyakorlatot nem azért találták ki, mert a gyerekek nem tudnának mást csinálni, hanem hogy tanuljanak valamit. Ahogy a kérdésedet olvasom, igencsak rád fér.

2012. júl. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek másodikkal. Szerintem nem csinálnál olyat, amitől ne lenne hasznosabb a szakmai gyakorlat. Rádfér...oszt csá......bózse moj....
2012. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akarod vinni valamire, szeretnél egy jó szakmát, meg akarsz élni valamiből? Akkor kénytelen vagy keményen dolgozni. Az életben semmi sincs ingyen, és a sikerhez rögös út vezet. Csavargásból meg láb lógatásból nem lehet megélni, erre majd te is rájössz ha számlákat meg hitelt kell fizetned.
2012. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy pár hetes nyári gyakorlattól kiakadsz, ahol általában komoly feladatokat nem is bíznak az emberre, hogy akarsz majd megélni ugyanebből?
2012. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy ha se az eső nem tetszik, se a napsütés, akkor mi lenne megfelelő kényes ízlésednek?!
2012. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!