Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném levinni pár barátoma...

Szeretném levinni pár barátomat a balatoni nyaralónkba de nem tudom hogy hozzam fel anyának. Help!?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és úgy alakult hogy idén nem tudunk nyaralni menni. Szeretném levinni 5-6 barátnőmet a nyaralónkba 3-4 napra. Nem tudom hogy hozzam fel anyának mert ilyesmiről még egyáltalán nem beszéltünk. Félek attól hogy végig sem fog hallgatni csak egyszerűen rávágja hogy nem. Valaki aki volt már hasonló helyzetben tudna valami tanácsot adni?

2012. júl. 22. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Odaállsz elé és azt mondod: anya, mivel idén nem tudunk nyaralni, szeretném, ha pár b.nőmmel elmehetnénk a nyaralónkba.


Amúgy ha a ti nyaralótok, akkor oda miért nem tud menni az egész család? Aztán úgy már tuti mehetne veled pár b.nő is.


Én szülőként nem engedném meg egy 15 éves kislánynak, hogy majdnem egy hétig egyedül legyen vele egykorúakkal.

2012. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Anyukámnak nem tud utazni mert el van törve a lába és 1 bordája is. Így most én és apu csinálunk mindent otthon. De mivel apudnak dolgoznia is kell azért rám hárulnak inkább a dolgok így nagyon még a barátaimmal sem tudok sehova menni. Úgy gondoltam, hogy amikor apu szabadságon lesz akkor ő tud majd vigyázni anyukámra és akkor pár napra le tudnék menni a barátaimmal. De már annyira beleéltem magamat hogy ez milyen jó lesz, hogy már félek megkérdezni mert egy világ dől össze bennem ha nemet mond. :/
2012. júl. 22. 13:31
 3/9 anonim ***** válasza:

vidd le anyukádat magatokkal


mégis szem előtt vagytok, de nem zavar sok vizet


nem tudom, vagy nincs egy nővéred

2012. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az anyukáját hogy vigye el, ha nem tud normálisan járni?


szerintem próbáld rávenni az egész családot, h menjetek. be a kocsiba 3an, aztán a barátnők utánatok mennek vonattal, és lenn maradnak pár napra. így anyuddal is tudtok foglalkozni, apud is pihen egy kicsit, és a csajokkal is elmehetsz fürdeni meg fagyizni.

2012. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy 15 éves gyereket én sem engednék el felnőtt felügyelete nélkül. Felnőtt emberekkel is megtörténhet a baj, hát még akkor gyerekekkel.....

Én is csak azt tudom tanácsolni anyut be a kocsiba hátra. Tapasztalatból mondom egy bordatöréssel simán mehet, a lábát felteszitek. Barátnők utánad......

2012. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne csak kérj, hanem ajánlj is fel valamit.


Tehát, kérd meg, hogy lemehess a barátnőiddel, és ajánld fel, hogy pl rendberakjátok a nyaraló kertjét vagy kimossátok az összes függönyt. Esetleg amit a többiek is mondtak, hogy a szüleid is menjenek veletek, így nem lesztek teljesen egyedül.

2012. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy anya semmiképpen nem akar majd lejönni. Nincs internet és tv sem, nem tudna mit csinálni mivel a vízbe nem mehet be és napozni sem tud majd. Pedig mindig ezeket szokta amikor ott vagyunk. A nagymamámat kérdeztem meg hogy ő nem akar e lejönni velünk de valami más dolga van. A legjobb ha csak szimplán megkérdezem aztán lesz ami lesz. Köszönöm a válaszokat. :)
2012. júl. 24. 12:46
 8/9 anonim válasza:
Szerintem is csak mondd meg neki.De úgy,ahogy leírtad,hogy keveset találkozol a barátaiddal és ha apud szabis,akkor lemennétek pár napra.Engem is elengedett anyu idén nyáron egy barátnőmmel 4 napra K.fehértóra és én is 15 éves vagyok..azt még nem árt mondani h nem részegedtek le,nem lesznek srácok,ilyesmi...:)
2012. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
barátnőid közül vmelyikük anyukája, nagyobb tesója?
2012. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!