Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Bemutassam a szüleimnek a...

Bemutassam a szüleimnek a barátomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elöszőr is én egy 14 éves lány vagyok,hamarosan 15 éves.

A barátom 15 éves.Most lesz fél éve,hogy eggyütt vagyunk.A szüleim ezt tudják,de még nem mutattam be őt és ő se engem.

Nagyon szeretjük egymást,vagyis én imádom,de nem

tudom,hogy bemutassam-e a szüleimnek.hisz most

nagy a szerelem meg ügye elnem tudjuk képzelni,hogy szakítsunk,de azért nem szeretném,hogy bemutattom és

pár hónap múlva esetleg szétválunk.Tanácstalán vagyok.


Szexről szó sincsen meg ott aludni se szeretnénk (még)

egymásnál.Egyenlőre még őis így látja,de azt mondta,hogy

ha esetleg változik a véleménye (ami változni is fog)

akkor ő várni fog amíg lelkileg is készen állok,mert

testileg kész vagyok,de hamari lenne még.



Szerintem anyukámmal nagyon jól kijönne,apukámmal is

csak apuka nem nagyon szeretné felfogni,hogy a kislánya már már nem kicsi.Pedig apummal is eléggé egy a felfogásuk,de félek.Az ő szüleitől azért nem félek ők

azért jobban elfogadjákm,hogy a fiúknak barátnője van

és ők elég engedékenyek!Meg az anyukája is kedves,de azt

nem szeretném,hogy a barátom szülei ismernek anyukámék meg nem ismerik a barátom.

Szerintetek várjunk még ezzel a bemutatással vagy ráérünk még.Várjuk meg az 1 évet?!


2010. ápr. 19. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Én elvárom majd a lányomtól,hogy bemutassa majd a barátait ,legalább tudom kivel -kikkel császkál!


Bár ellentmondás,hogy én anno csak 22 évesen mutattam be a barátom mert öt éreztem komolyabb kapcsolatnak ekkor már 1 éve együtt voltunk,előtte soha! Legközelebb meg 27 évesen a férjemet de öt már az első nap!

2010. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

szerintem mutasd be.:)

semmi gáz nem lesz akkor ha 3-4 hónap mulva esetleg vége:D

szüleid sem gondolják ugy,hogy vele fogsz összeházasodni.:Dmég nagyon fiatalok vagytok.:)

mutasd be,legfeljebb ha apuddal nehezebben jönnek ki mert még azthiszi,hogy kicsi vagy akkor ugy menjen fel hozzátok,hogy keveset találkozzon apuddal:D

2010. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.^^

Igazbáól a szüleim 16 évesen jöttek össze és össze házasodtak (persze nem 16 évesen) és a mai napig együtt vannak és énis-miis itt vagyunk.:)

Én eltudom képzelni vele az életem,de semmit nem kapkodok el annyi idő van még előttünk.

Mégegyszer köszönöm.

2010. ápr. 19. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is mutasd be:-) Én egy embert mutattam be a szüleimnek, ma már a férjem:-) Pedig volt előtte más férfi is, de nem éreztem, hogy szükséges lenne. Ha annyira szeretitek egymást, és komoly jövőt terveztek akkor nyugodtan mutasd be a szüleidnek.
2010. ápr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

21:25 vagyok.

igen,régebben ez tényleg nem volt ritka,de mostanában egyre jobban az.ahogy leírtad,nagy a szerelem most.csak sajnos ennyi idősen gyorsan változik a vélemény,mert rengeteg fiu van a világon.:)bár a leírtakból tényleg nagyon szeretheted és ez így is lesz egy jó ideig.:)

sok szerencsét a bemutatkozáshoz!!:)

2010. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!