Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy felnőtt férfi rajong egy sztárért?

Figyelt kérdés
Neten keresztül ismertem meg (még nem vagyunk együtt, de alakulgat), amúgy nagyon kedves, segítőkész, őszinte férfi, de nemrég szóbakerült, hogy kit tart szépnek és az egyik ismert színésznőről elkezdett "áradozni", hogy ő nagyon-nagyon szép. Nevezetesen Jessica Albáról van szó, akit én is vonzónak, csinosnak tartok, de jómagam sem tartozom a legalja kategóriába, nagyon sokat adok magamra, meg hát fordított esetben valahogy nem kezdenék el dicsérgetni egy férfit sem a jelenlétében. Ti mit gondoltok erről? Lehet nagyon felfújom, csak hát nem esett jól abban a pillanatban. Amúgy 10 évvel vagyok fiatalabb nála és tény, hogy nem sok tapasztalatom van párkapcsolatok terén.
2012. júl. 22. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

nincs olyan pasi aki tetszik neked és sztár? dehogynem.

de hogy előtted dicséri,úgy hogy alakulóban van a kapcsolat..tuskó :)

2012. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Abban még nincs semmi, ha áradozott, de remélem, hogy téged is megdicsér.


Ha nem igy van,akkor küldjed a Jessicához!

2012. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóba került, hogy kit tart szépnek..nem pont te terelted arra a szót?
2012. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én áradoztam volna vele együtt. Szerintem is nagyon szép.

25/L

2012. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy rajong érte, mint egy tini, az durva.
2012. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!