Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másra is veszélyes az a...

Másra is veszélyes az a felnőtt férfi, aki idegességében saját fejét üti, saját fején tör szét tányért? Vagy csak magára?

Figyelt kérdés
Olyanoktól várok választ, akinek van ilyen ismerőse, családtagja.
2010. jún. 16. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos az önveszélyesség igen gyakran csap át közveszélyességbe, ezért nagyon vigyázz az ilyen emberrel. Mi váltja ki benne ezeket?
2010. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
De még mennyire! Ha még nem kezelték, ideje orvoshoz fodulni vele.
2010. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon rossz idegállapotban lehet, vigyázz, óvakodj tőle, hisz ha beidegesedik bármire képes lehet.
2010. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Én is ilyen vagyok. Csak magamat bántom, fejemet a falba verem. Egyszer ököllel szétvertem egy üvegajtót, aminek a másik oldalán ott állt a tesóm. Nem lett baja, csak nekem. Nem tudtam, hogy ott van, és halálra rémültem, hogy akár baja is eshetett volna. Na, ekkor mentem el pszichiáterhez.
2010. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Akkor to jol kiegészititek egymást,nem akarlak megbántani,de KÉT HÜLYE EGY PÁR

A MONIKA SHOBA MÉG PÉNZT IS KAPNÁTOK ÉRTE


Csak a produkciohoz találjatok ki valami történetet.

2010. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A bátyám sógora volt ilyen.

Többször verte a fejét falba, meg ajtóba. Ököllel verte az ajtókat, kocsikat, egyszer egy betonoszlopot. Egyszer agyonverte az egyik kutyájukat. Nem tudom miért, mert akkor éppen egyedül volt otthon. És mindezt látszólag semmiségekért.

Kb. 28 éves volt, amikor egy ilyen pillanatában nekiment az anyukájának és eltörte a karját meg az álkapcsát. Utána meg egyszerűen kiment cigizni az udvarra. Az anyukája órákkal később merte csak felhívni a bátyámékat.

Végül bevitették a pszichiátriára a kórházba. Pár hét után onnan kiengedték. Egy darabig nem csinált ilyesmit, de rá fél évre öngyilkos lett.


Engem is nagyon megviselt a dolog. Látszólag normális srác volt.

Ha tudod, akkor szerintem inkább szakítsd meg vele a kapcsolatot. Lehet, hogy ő más, de én nem kockáztatnék a helyedben. (Bocs, kicsit hosszú lett.)

2010. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Zártosztályon a helye az ilyennek!
2010. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, veszélyesek kutyára, emberre. És általában azokra a legveszélyesebbek, akik mindig kéznél vannak: feleség, gyerek, kutya...Nem a kolléga fejét fogják első körben szétverni, hanem az asszonyét.

Amúgy egy részük magával ragadó, poénkodós, vicces ember kívülről. Míg meg nem ismered ezt a típust, nem is gyanakodnál. Aztán van akin már látszik, mert hamar elveszti a fejét.

2010. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2010. jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt, h konkrétan a te ismerősöd veszélyt jelenthet-e, azt szerintem csak egy szakember tudja megmondani.Meg kell viszont különböztetni két típust, mivel itt sokan összekeverik a dolgokat egy kicsit.

Van olyan, aki könnyen elveszíti a kontrollt, és olyankor tör-zúz, általában nála gyengébbeket, vagy állatokat bánt, és előfordulhat, h az illető annyira elveszíti a fejét, hogy saját magát üti akár...ez a gyakoribb eset.

Viszont van olyan típus, akinél pont az az eltérő, hogy KIZÁRÓLAG saját maga ellen fordul, akár módszeresen, mások helyett is inkább saját magát bántja....viszont ez elég ritka.Az elsőnél általában az áll a háttérben, hogy a saját hibáiért, kudarcaiért is másokat tesz felelőssé, a második viszont szinte mindenért saját magát hibáztatja, ezért is fordul önmaga ellen, mert konkrétan a saját személyisége ellen irányul támadása.Persze lehetnek átfedések a két "típus" között, mint valamennyi pszichiátriai kórképnél.

2010. jún. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!