Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a barátaim...

Mit tegyek, hogy a barátaim elfogadják a párom?

Figyelt kérdés

Évek óta folyamatosan több társasággal járok ide-oda, ezért elég sokféle barátom van, és ezzel kapcsolatban most akadt egy kis gondom. Az egyik "bandát" igazból csak két éve ismerem, de azóta szinte minden héten velük vagyok péntekenként. Mivel sokat tanultam, és suliba jártam, komolyan nem pasiztam, de most mégis összejöttem egy sráccal.


Nos, szeretném őt bemutatni a többieknek. Ez alapvetően nem gond, jófej, kedves barátaim vannak, nagyon nyitottak, csak ez társaság... nos, ők viszont elég zártak. Igazából 2-3 lány kivételével csak fiúk vannak, és ők már igazán hosszú évek óta egy társaság.

A lényeg annyi, hogy az én párom teljesen más stílusú, más felfogású, egyszerűen biztos nem egy körbe járnának, ha én nem lennék, sőt, vagy 2 fiúval egy osztályba jártak, de akkor sem nagyon barátkoztak. Nem volt gondjuk egymással, semmi ilyesmi, csak nem társaság egyszerűen.

Ráadásul, az egyik srác többet is akart tőlem, amiről mindenki tud, bár én nemet mondtam neki...


Tehát: nem attól félek, hogy bunkók lennének vele, csak hogy nem igazán fogadják majd be, nem nagyon fognak vele kommunikálni, hogy csak teng-leng majd szegénykém köztük. Nyilván nem lesz ez az állandó kötelező "mindenki üljön össze pénteken"-program, de igeni tartani akarom a kapcsolatot továbbra is a barátaimmal. De nagyon fontos számomra, hogy mindenki jól érezze magát, hogy elfogadják őt is, hogy ne érezze rosszul magát... mi a véleményetek? Én stresszelem túl?


2012. júl. 22. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Bemutatod nekik, és továbbra is péntekenként eljársz velük. De a párodnak nem kell ott lennie. Nem kell csak azért barátkoznia a te barátaiddal, mert együtt vagytok.
2012. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elmentek egy ilyen pénteki kiruccanásra és majd meglátjátok mi lesz. Kár előre görcsölni, hogy mi lesz, ha nem érzi jól magát és akkor mi lesz a baráti társasággal........

Pozitívan kell hozzá állni! Jól fogjátok érezni magatokat és továbbra is összejár a csapat!

2012. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!