Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én magyar lány vagyok és a...

Nikolettaa kérdése:

Én magyar lány vagyok és a barátom cigány! És anyuék meg rokonaim elfogadják, hogy cigány a barátom de apu nem fogadná el mert cigány! Mit csináljak, hogy elfogadja a barátomat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 22:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
52%
Semmit. Nem szabad törődnőd vele. Ez közhelyesen hangzik, de nagyon igaz. Nem tudod rákényszeríteni az akaratod, hát fogadd el. Egy idő után majd megszokja, és ő is elfogadja.
2012. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%
Maradjatok továbbra is együtt, ne foglalkozz a véleményével és ha látja, hogy rendes a fiú akkor ő is félreteszi előbb-utóbb az előítéleteit. De az elején kerüljék egymást ha lehet, aztán megenyhül ha már több ideje együtt lesztek.
2012. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
49%

Esetleg mond el apudnak, hogy magyar az, aki nem tudja, kiféle, miféle. Olyan nincs, hogy magyar. Hogy soha, egyetlen felmenője sem tartozott más néphez, nemzethez, csak magyarhoz. Lehet, benne és így benned is van cigány vér.

Ki tudja. Nem az számít, ki honnan jött, hanem az, merre tart.

2012. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
62%
mondd meg neki, hogy őt szereted, és ha nem fogja ek, akkor sem szakítasz vele :) ha nem érti meg, ne foglalkozz vele :)
2012. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
köszönöm a értelmes válaszaitokat!:))
2012. júl. 4. 22:53
 6/34 anonim ***** válasza:
22%

Valakinek gondja lehet az értelmi képességével. No mindegy. Ha valaki nem érti, mit jelent, az, hogy nincs olyan, hogy magyar, szívesen elmagyarázom neki.


Kérdés: ki a fontosabb? Apud vagy a barátod? A barátság kitart-e apud haragjának elmúlásáig? Melyiket tudod elengedni?

2012. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
57%
Én se fogadnám el.
2012. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
66%

az apád mindig az apád marad. pasid meg lehet még 100 is.

én a saját érdekemben nem kezdenék cigánnyal.

2012. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
40%

Olyan van hogy magyar.

Én magyar vagyok.

2012. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
58%
Semmit. Ne akard már ráerőltetni apukádra a barátodat.
2012. júl. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!